27 липня – початок реєстрації абітурієнтів для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ)

Shares

З 27 липня до 5 серпня триватиме реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ).

Реєстрація відбуватиметься приймальною комісією Державного університету “Житомирська політехніка” в аудиторії 109 або дистанційно. Графік роботи 9.00-17.00.

Порядок реєстрації у 2021 році

Для учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів за участь в тестуванні. Цьогорічна вартість участі у спеціально організованій сесії ЄВІ становить 540 гривень.

Оплата послуг за участь у спецсесії здійснюється одним із пропонованих на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» способів. Сплатити кошти потрібно не пізніше трьох робочих днів після завершення реєстрації.

Тестування у межах спеціально організованої сесії ЄВІ відбудеться 11 вересня. Пункт тестування буде створений на базі Житомирської політехніки.

Із матеріалами ЄВІ попередніх років можна ознайомитися за посиланням. Зазначимо, що проведення спеціально організованої сесії єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) не передбачено.

Інформація УЦОЯО

УСПІХІВ!

Додаткова інформація: 

Телефони приймальної комісії: +38 (0412) 24-14-27; +38 (067) 411-32-95
E-mailpr_k@ztu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *