1 червня 2023 року в онлайн форматі відбувся круглий стіл зі стейкхолдерами кафедри автомобілів і транспортних технологій Житомирської політехніки. Порядок денний зустрічі був присвячений обговоренню проекту освітньої програми «Розумний транспорт і міська логістика» за освітнім ступенем магістр зі спеціальності 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)».
У заході взяли участь працівники деканату, науково-педагогічні працівники кафедри автомобілів і транспортних технологій, здобувачі вищої освіти освітньої програми «Розумний транспорт і міська логістика» денної та заочної форм навчання і роботодавці:
Самарін Олег, в.о. начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради;
Федорченко Дмитро, голова Наглядової ради, співвласник ПАТ Житомирське АТП 11854;
та представники академічної спільноти:
Сахно Володимир, завідувач кафедри автомобілів Національного транспортного університету;
Мурований Ігор, декан факультету транспорту та механічної інженерії Луцького національного технічного університету;
Цимбал Сергій, завідувач кафедри автомобілів та транспортного менеджменту Вінницького національного технічного університету.
Чуйко Сергій, голова циклової комісії транспортних технологій (на автомобільному транспорті) ВСП «Житомирський автомобільно-дорожній фаховий коледж НТУ”.
Зустріч передбачала презентацію проекту освітньої програми підготовки магістрів за спеціальністю 275 «Транспортні технології (за видами)» зі спеціалізації 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)», презентацію наукових напрямів роботи кафедри в межах цієї спеціальності Особлива увага була зосереджена на сучасних умовах праці фахівців транспортної сфери та тих компетентостях, якими вони повинні володіти.
Крім представників підприємств транспортної галузі міста Житомир, активну участь в обговоренні освітніх програм взяли й студенти відповідної спеціальності.
За результатами обговорення були визначені напрями подальшої співпраці з компаніями, представники яких були присутні на зустрічі. Це і залучення фахівців компаній до участі у освітньому процесі, і проходження практик студентів Державного університету «Житомирська політехніка» на підприємствах, а також інші напрями співпраці.
Ряд слушних зауважень щодо змісту освітніх програм було прийнято до уваги і буде враховано при формуванні освітніх програм на 2023 рік вступу.