Лекція “Академічна доброчесність: запорука якості освіти” для магістрів Житомирської політехніки

Shares

4 вересня 2023 року для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальностей 101 “Екологія” та 183 “Технології захисту навколишнього середовища” доцентом кафедри екології та природоохоронних технологій Валерко Русланою проведено захід, основною метою якого була роз’яснювальна робота щодо необхідності дотримання академічної доброчесності, особливо в умовах дистанційного навчання.

Під час зустрічі розглядались:

  • концептуальні принципи  дотримання академічної доброчесності;
  • відповідальність всіх учасників освітнього процесу за її порушення;
  • основні положення корпоративної культури університету;
  • питання запобігання й протидії корупції.

Роз’яснено необхідність дотримання норм законодавства про авторське право і суміжні права та загальноприйнятих етичних норм. Студенти були ознайомлені із документами, які регулюють питання політики, стандартів і процедур дотримання академічної доброчесності у Державному університеті “Житомирська політехніка”, згідно яких здобувачі вищої освіти та нові працівники університету беруть на себе забов’язання дотримуватись академічної доброчесності та підписують Декларацію про академічну доброчесність.

Також здобувачі мали змогу ознайомитись
із основними сервісами, за допомогою яких здійснюють перевірку наукових робіт на плагіат в Державному університеті “Житомирська політехніка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */