Посвята у студенти Житомирської політехніки 2023

Shares
Студентське життя має бути наповнене за емоціями, змістом, відчуттями, новими зустрічами та друзями. Органи студентського самоврядування цього року знайшли аргументи для мене, як ректора, що свято для першокурсників, студентська посвята має бути та потрібна молоді, яка адаптується до нового для себе середовища. Вчора традиційна студентська посвята першокурсників у Житомирській політехніці відбулася! По відгукам знаю, що все вдалося, хоча осінній дощ приніс свої корективи в заплановану програму…

Студентський актив підготував для першокурсників різні активності, зокрема настільні ігри, виступи вокалістів студентського вокального колективу «Акорд», запрошених гостей – групи “Feels like 18” та Шоу-проєкту MarDis з запальним fire show.

Хочу звернутися до усіх студентів та першокурсників, зокрема. Всі урочистості по початку нового навчального року в Житомирській політехніці відбулися. Відтепер, кожен з вас і є Житомирська політехніка! Для всієї університетської спільноти, Житомирська політехніка – це дім. Університет – це не тільки про навчання, дозвілля, це й про значний рівень відповідальності. Кожен з вас має прикласти зусиль, щоб робити університет краще та потужніше. Ви бачите, що команда університету створює якісний простір для вашого навчання та побуту, бережіть, що маєте, адже Житомирська політехніка сьогодні є результатом титанічної роботи кожного, хто був чи є до неї причетним!

Успіхів кожному! Розвиваємо лідерів. Створюємо інновації! Змінюємо світ на краще!

        Ректор Житомирської політехніки, Віктор Євдокимов
Більше фото за посиланням 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */