Подвійний диплом в Університеті Яна Длугоша в Ченстохові (Польща)

Shares

23 червня 2021 р. між Державним університетом «Житомирська політехніка» та Гуманітарно- природничим університетом ім. Яна Длугоша в м. Ченстохові (Польща) (сьогодні – Університет Яна Длугоша в Ченстохові) було укладено Угоду про співпрацю, якою передбачено співробітництво між сторонами з обміну студентами та забезпечення студентам обох ЗВО можливостей для міжнародного обміну та паралельного навчання в ЗВО та отримання другого диплому за спеціальністю 071 «Облік та оподаткування» (освітні програми «Облік та оподаткування» та «Облік, контроль та митна справа»).

Можливістю навчання за програмою подвійного диплому можуть скористатися студенти освітнього ступеня «бакалавр», що навчаються в Житомирській політехніці за спеціальністю 071 «Облік та оподаткування» (освітні програми «Облік та оподаткування» та «Облік, контроль та митна справа») 4 роки.

В 2021 році такою можливістю скористались 2-є студентів, які наразі навчаються вже на випускних курсах в обох університетах – це студентки групи ОО-5 Коваль Аріна та Соловей Анастасія.

В 2022 році такою можливістю скористались вже 3-є студентів: студенти групи ОКМ-1 Михайловський Іван та Вигівська Вероніка, а також студента групи ОО-6 Мухіна Улляна.

В цьому році вже шестеро студентів були відібрані на програму подвійного диплому та готуються в жовтні познайомитись з навчанням в партнерському університеті: студенти групи ОКМ-2 Хуторна Маргарита та Шумило Анастасія, а також студентки групи ОО-7 Дишкант Єлизавета, Корчинська Софія, Купріянчук Катерина та Шерстюк Ольга.

В той же час можливістю 3-місячного стажування можуть скористатись всі студенти, що навчаються в Житомирській політехніці за спеціальністю 071 «Облік та оподаткування» (освітні програми «Облік та оподаткування» та «Облік, контроль та митна справа») як освітнього ступеня «бакалавр» (в т.ч. зі скороченим терміном навчання), так і освітнього ступеня «молодший бакалавр». Весною 2022 р. (з 01 березня по 31 травня 2022 р.) таке стажування пройшла студентка групи ОО-1мб Терентюк Аліна (її враження Ви можете прочитати за посиланням. Восени 2022 р. (з 01 жовтня по 31 грудня 2022 р.) стажування в університеті-партнері пройшла студентка групи ОО-5 Кохан Анастасія. Дівчата обрали для вивчення такі курси як іноземна мова (англійська), облік витра та управлінський облік, фінансовий аналіз підприємств, програми кадрової та зарплатної роботи

18 вересня 2023 р. відбулась зустріч координатора програми від Житомирської політехніки проф. Ірини Жиглей та студентів, що навчаються на випускному курсі, зі студентами 1-го курсу (групи ОО-8 та ОКМ-3), які мають можливість подати документи на навчання за програмою подвійного диплому у 2024 році. Окрім того, було проведено зустріч між всіма студентами, що навчаються за програмою подвійного диплому, різних років навчання, з метою обміну досвідом.

Слід зазначити, що польські колеги високо оцінюють успішність, працелюбність та прагнення до пізнання наших студентів, що мотивує й надалі розширювати напрями міжнародної співпраці.

P.S. З питань навчання студентів спеціальності «Облік і оподаткування» за програмою подвійного диплому (3 роки) або стажування (92 дні) в Університеті Яна Длугоша в Ченстохові (Польща) звертайтесь д координатора програми, проф. Ірини Жиглей (тел. +380675947817).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */