Сумуємо з приводу смерті Галини Олексіївни Райковської

Shares

14 листопада 2021 року передчасно пішла з життя Галина Олексіївна Райковська, доктор педагогічних наук, професор, людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця.

Галина Олексіївна – інженер-механік за освітою, випускниця Житомирського філіалу Київського політехнічного інституту та інженер-педагог (Українська сільськогосподарська академія).

З 1978 р. по 1986 р. працювала на посаді інженера-технолога Житомирського ремонтно-механічного заводу «Лісмаш». З 1986 р. перейшла на викладацьку роботу до Житомирського сільськогосподарського технікуму, де працювала викладачем.

У 2003 р. захистила кадидатську дисертацію і перешла на роботу до Житомирського державного технологічного університету, працювала доцентом кафедри управління персоналом і економіки праці. З 2005 р. Галина Олексіївна – доцент кафедри технології машинобудування і конструювання технічних систем, а з 2010 р. – професор кафедри.

У 2012 р. захистила докторську дисертацію і отримала науковий ступінь доктора педагогічних наук. З 2013 р. по 2017 р. очолювала кафедру загально-інженерних дисциплін.
До теперішнього часу працювала на посаді професора кафедри механічної інженерії факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, мехатроніки і робототехніки Державного університету «Житомирська політехніка».

Галина Олексіївна є автором більше 100 наукових і науково-методичних праць, у тому числі, автором монографій, навчальних посібників з нарисної геометрії, інженерної і комп’ютерної графіки, комп’ютерного конструювання і моделювання, конструкторсько-технологічних здібностей майбутніх фахівців, член спеціалізованої вченої ради, науковий керівник кандидатських дисертацій з теорії і методики професійної освіти.

За роки своєї плідної діяльності Галина Олексіївна відповідально та професійно відносилася до своєї роботи, до спілкування з колегами та студентами, підготувала не одне покоління фахівців, розв’язала тисячі життєвих і фахових задач і рівнянь.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

Вічна та світла пам’ять …

Один коментар до “Сумуємо з приводу смерті Галини Олексіївни Райковської”

  1. Співчуття рідним та близьким! Дуже шкода, це була світла та порядна людина!!! Вічна пам’ять!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

/** * */