На зустрічі в ЖДТУ студентам розповіли про працевлаштування і онлайн-курси в ПриватБанку

Для амбіційних, цілеспрямованих студентів, які шукають розвитку й офіційної роботи, у Житомирському державному технологічному університеті пройшла зустріч із роботодавцем – ПриватБанком.

Проведення  цього і подібних заходів організовують співробітники Центру розвитку кар’єри, офіційне відкриття якого у ЖДТУ заплановане на кінець жовтня. Зокрема, студенти  вже мали можливість поспілкуватися із партнерами університету –  Lamoda та Call-центр Beeper.

Заступник директора Житомирського РУ ПриватБанку Вадим Хиля розповів, як можна здобути цікавий досвід і водночас навчитись самостійно заробляти.

ПриватБанк запрошує на роботу студентів! На працівників чекає офіційне працевлаштування на різних посадах, кар’єрний ріст, висока заробітна плата та бонуси за якісну роботу.

Банк пропонує:

  • роботу спеціаліста з обслуговування клієнтів, персонального фінансового консультанта (робота з клієнтами);
    навчання новачків;
  • офіційне оформлення та повний соціальний пакет (щорічна оплачувана відпустка – 24 календарних дні; участь у програмі недержавного пенсійного фонду);
  • стабільний високий дохід;
  • можливість кар’єрного росту;
  • робота в дружній і згуртованій команді;
  • зручний для працівників графік роботи.

“У ПриватБанку багато працівників ще студентами влаштувались на роботу в банк і за декілька років пройшли шлях від спеціаліста з обслуговування клієнтів до керівників відділень. Адже робота у ПриватБанку – це хороша школа в житті молодих людей, можливість розпочати кар’єру”, – зазначив Вадим Хиля.

Кожен новачок, який приходить у ПриватБанк на роботу, отримує нескладне дистанційне навчання. Робота у самому колективі також побудована таким чином, щоб новачок міг швидко адаптуватись.

Для мотивації розвиватись в роботі, у ПриватБанку є система бонусів і преміювання. Кожен безпосередньо може повпливати на рівень свого доходу.

Крім працевлаштування, студенти Житомирського державного технологічного університету можуть пройти онлайн-практику в ПриватБанку, за результатами якої студенти з найвищими балами зараховуються до кадрового резерву банку. Детальніше – practice.privatbank.ua

Саме так, пройшовши онлайн-практику у ПриватБанку,   випускник ЖДТУ і керівник відділення ПриватБанку Юрій Євтух зміг влаштуватись на роботу в банк.

“Я пройшов онлайн-практику і набрав високий бал. Потім мені зателефонували з банку і запросили на співбесіду, після якої прийняли на роботу. Через півтора роки я вже очолив відділення ПриватБанку поблизу ЖДТУ. При тому, що диплом у ЖДТУ таки здобув паралельно з роботою”, – розповів Юрій Євтух.

З питань працевлаштування звертайтесь за номером телефону: +38(067)332-236 (Вадим Васильович), vadim.khilja@privatbank.ua, або ж чекаємо за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 99 (3 поверх, приймальня).

Прес-служба Житомирського державного технологічного  університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *