Студенти ЖДТУ представили свої розробки на «MT challenge-2016»

0Shares
0

У Житомирському державному технологічному університеті в рамках проекту «Mentor 2.0» 16 вересня провели захід «MT challenge-2016», під час якого студенти презентували технології, що не досліджується або не викладаються в університеті.

Дані технології є інноваційними та прогресивними у світі. Завдання студентів   – дослідити технологію, розробити її механізм реалізації в Україні/Житомирі, розробити прототип та презентувати результати студентам, гостям та журі.

На два тижні студенти-першокурсники поринули в сучасні технології –  p2p кредитування, Zhitomyr smart city, smart glass, Driverless Car, Leap motion та інші.

Вони спробували себе в ролі винахідників і зробили прототипи речей, які б могли бути зразком для майбутніх досліджень та розробок у цьому напрямку.

Окрім вивчення технологій, даний проект, спрямовний на поліпшення командних навичок. Студенти працювали не по одинці, а командами від 4 до 8 осіб.

На «MT challenge-2016» були присутні не тільки студенти і викладачі ЖДТУ, а й вчителі, учні та студенти з інших навчальних закладів міста

Серед журі були перший проректор ЖДТУ Оксана Олійник, декан факультету  інформаційно-комп’ютерних технологій Андрій Морозов, декан факультету обліку і фінансів Олена  Лаговська, директор ISM Ukraine Дмитро Антонюк, а також захід відвідали проректор з науково-педагогічної роботи ЖДТУ Гноргій Виговський  та менеджер проектів ISM Ukraine Артем Сердюк.

Після презентації свої розробок на загал журі визначило переможців цьогорічного  «MT Challenge»:

  • І місце –  група ПІ-54 з темою проекту «Augmented reality».
  • ІІ місце  –   група ПІК-14 з темою проекту «Leap motion».
  • ІІІ місце – група ПІ-53 з темою проекту «Driverless Car».

У номінації «Глядацькі симпатії перемогла група КІ-2 з темою проекту «Zhytomir Smart city». За І місце  команда-переможець отримала поїздку на  конференцію «Kyiv Smart City Hub».

Спонсорську допомогу в проведенні і нагородженні переможців надала компанія ISM Ukraine  та органи студентському самоврядування ЖДТУ.

 

Прес-служба Житомирського державного технологічного  університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *