Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності “Облік і оподаткування”

Шановні колеги! Повідомляємо, що згідно листа Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” Міністерства освіти і науки України № 2.1/10-1157 від 06.06.2016 Житомирський державний технологічний університет призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування” за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр.

На конкурс можуть бути подані захищені дипломні роботи студентів-випускників за спеціальністю “Облік і оподаткування” вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі роботи іноземців.

Дипломні роботи, що подаються на конкурс, мають бути захищені не раніше 01 травня 2015 року.

Від одного вищого навчального закладу приймається по 3 кращі дипломні роботи за кожним освітньо-кваліфікаційним рівнем. Дипломні роботи приймаються до 20 жовтня 2016 року (за поштовим штемпелем). Спосіб відправки: поштою, Новою поштою (тільки кур’єрська доставка) та особиста доставка за адресою 10005, Україна, м. Житомир, вул. Чуднівська, 103, з поміткою “На конкурс дипломних робіт зі спеціальності “Облік і оподаткування”. Оргкомітет не здійснює організацію та фінансування повернення дипломних робіт та їх копій.

До дипломних робіт за кожним освітньо-кваліфікаційним рівнем надається супровідний лист з рекомендацією прийняти дипломні роботи до участі в конкурсі. У супровідному листі обов’язково вказуються назва дипломної роботи, освітньо-кваліфікаційний рівень, ПІБ автора дипломної роботи (повністю), ПІБ, вчений ступінь та вчене звання керівника дипломної роботи (повністю) та контактний телефон й ПІБ особи, що відповідає за відправку робіт. Також необхідно вказати склад Нової пошти, на який будуть відправлені дипломи переможців в разі нагородження дипломної роботи. Розсилання дипломів здійснюється за рахунок одержувача.

До кожної дипломної роботи надається анотація, у якій зазначається актуальність, мета, завдання, предмет, об’єкт, наукова новизна, методи дослідження, практична значущість та стислий зміст дипломної роботи.

За наявності до дипломних робіт надаються копії публікацій, дипломів переможця різного рівня конкурсів наукових робіт та конференцій автора роботи, довідок про впровадження результатів дипломної роботи у виробництво або навчальний процес тощо.

Для організації та проведення Конкурсу створюється конкурсна комісія, до складу якої входять науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, наукових установ, підприємств, громадських організацій тощо. Члени конкурсної комісії повинні бути співробітниками кафедр, що є випускаючими за спеціальністю “Облік і оподаткування”, та мати науковий ступінь кандидата або доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.09 “Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності)”. Заявки на включення представників вищих навчальних закладів до складу конкурсної комісії приймаються до 01 жовтня 2016 року.

Положення про проведення Конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності “Облік і оподаткування”

 

До 01 жовтня 2016 року приймаються пропозиції щодо внесення змін до критеріїв оцінки дипломних робіт.

В разі виникнення запитань звертатися за телефонами (096) 538-28-72, (0412) 24-09-95

Чекаємо на Вашу участь у Конкурсі!

 

Координатори конкурсу: Голова галузевої конкурсної комісії – перший проректор Житомирського державного технологічного університету, доктор економічних наук, професор Олійник Оксана Вікторівна, тел.: (0412) 24-14-20, е-mail: oov76@ukr.net

Відповідальний за проведення: декан факультету обліку і фінансів, доктор економічних наук, професор Лаговська Олена Адамівна, тел.: 0965382872, (0412) 24-09-95, е-mail: lagovskaya1@meta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *