Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі наук «Обробка матеріалів у машинобудування»

17–18 березня 2016 р. в Житомирському державному технологічному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі наук «Обробка матеріалів у машинобудування».

Галузева конкурсна комісія під головуванням першого проректора ЖДТУ, докт. екон. наук, проф. Олійник О.В. 1 березня 2016 р. після рецензування та відкритого обговорення 47 студентських наукових робіт, що надійшли на конкурс із 26 вищих навчальних закладів України, визнала кращими 34 наукові роботи, і їх авторам було надіслано запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції.

На підсумкову конференцію прибуло 23 авторів 22 наукових робіт і 10 наукових керівників з 15 навчальних закладів.

Молоді науковці працювали в трьох секціях: «Обробка матеріалів різанням» (8 доповідей), «Електрофізичні та електрохімічні методи обробки матеріалів» (6 доповідей), «Обробка металів тиском у машинобудуванні» (8 доповідей).

Після проведення конференції галузева конкурсна комісія визнала претендентами на нагородження:

Дипломами І ступеня –

  1. Агеєва Єлизавета Андріївна (Сумський державний університет).
  2. Барабаш Руслан Геннадійович (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»).
  3. Черновол Наталія Миколаївна (Запорізький національний технічний університет).
  4. Шелудько Дмитро Олександрович (Національна академія Національ-ної гвардії України (м. Харків)).

Дипломами ІІ ступеня –

  1. Дрофа Костянтин Андрійович (Сумський державний університет).
  2. Ковальчук Дмитро Сергійович (Кременчуцький національний універ-ситет ім. М. Остроградського (Полтавська область)).
  3. Ковбаска Богдан Володимирович (Національна академія Національ-ної гвардії України (м. Харків)).
  4. П’ятигор Владислав Олександрович (Донецький національний техніч-ний університет (м. Красноармійськ Донецької області)).

Дипломами ІІІ ступеня –

  1. Звягольський Олександр Васильович (Національний технічний універ-ситет «Харківський політехнічний інститут»).
  2. Качинський Денис Олегович (Національний технічний університет України «Київвський політехнічний інститут»).
  3. Розуменко Олександр Вікторович (Національний авіаційний універси-тет (м. Київ)).
  4. Смольянінов Євген Сергійович (Кременчуцький національний універ-ситет ім. М. Остроградського (Полтавська область)).
  5. Царенко Сергій Сергійович (Миколаївський національний аграрний уні-верситет).
  6. Мордач Михайло Олександрович (Вінницький національний технічний університет).
  7. Мордач Ростислав Олександрович (Вінницький національний техніч-ний університет).
  8. Вінніков Євгеній Михайлович (Харківський національний автомобіль-но-дорожній університет).
  9. Гайдук Костянтин Сергійович (Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ).
  10. Казан Ярослав Ярославович (Національна академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного).
  11. Турченяк Роман Євгенович (Львівський національний аграрний універ-ситет (м. Дубляни Жовківського району Львівської області)).

Учасники підсумкової науково-практичної конференції були забезпечені житлом і харчуванням під час її проведення, а також відвідали у вільний час Музей космонавтики ім. С.П. Корольова та Меморіальний будинок-музей С.П. Корольова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *