Студенти ЖДТУ замість квітів на випуск принесуть воду для бійців

Вже 4 липня об 11.00 в дворі Житомирського державного технологічного університету відбудуться урочисті заходи з нагоди вручення дипломів випускникам.

Нині цей захід, через відомі події на Сході країни, студенти вирішили зробити не лише красивим, але й корисним. Голова студентського профкому Владислав Савіцький запропонував замість квітів приносити на випуск воду, яку потім через волонерів передадуть для військових у зону АТО.

«Настає чудова пора – випускних вечорів.  Незабаром  кожен студент отримає свій довгоочікуваний диплом. За традицією на офіційне вручення дипломів студенти – випускники купують красиві букети квітів. Але всі ми патріоти своєї країни і в зв’язку з військовими діями на Сході України, маємо діяти відповідно до потреб часу, – зауважив Савіцький. – Ми  пропонуємо замість  букетів, принести кожному звичайний 5 – ти літровий бутель води, який по закінченню акції буде передано в зону АТО.
Збір води проходить в 222 кабінеті».

Відзначимо, що в ЖДТУ протягом року проводили різноманітні акції та долучалися до загальноміських проектів на підтримку бійців, що тримають оборону на передовій, а також провідували поранених хлопців у Житомирському військовому госпіталі, збирали кошти та купували для них ліки, солодощі, фрукти.

 

Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *