Учасники програми “Відсіч.Діти” завітали до Житомирської політехніки

Shares

12 червня 2023 року в рамках реалізації проекту «Волонтерський мистецький десант «Відсіч»» до Державного університету “Житомирська політехніка” завітали учасники проекту із чотирьох громад Житомирської області (Хорошівська, Звягельська, Бердичівська та Житомирська).

Відсіч – це літературно-музична вистава, на якій діти війни читають вірші, написані самими дітьми про війну, що триває, про страх смерті та лють до ворога, про безкінечну любов до близьких та рідної землі, про непохитну віру в ЗСУ та нашу невідворотну перемогу.

Організаторів та учасників проекту зустріли привітальною промовою заступник декана факультету педагогічних технологій та освіти впродовж життя Наталія Панченко та завідувачка кафедри психології та соціального забезпечення Марина Оксютович.

Для учасників проекту, які відвідали Житомирську політехніку, було проведено тренінг з психологічної самодопомоги. Цей майстер клас був організований завідувачкою Центру соціально-психологічної підтримки та супроводу «PsyLab» Наталією Харитоновою. Під її керівництвом студентки факультету педагогічних технологій та освіти впродовж життя Голик Антоніна та Левченко Катерина провели тренінг з психологічної самодопомоги. Наталія Харитонова разом зі студентками поділилася з учасниками тренінгу найпростішими підходами та техніками самостабілізації, які є поширеними в психологічній практиці. Для дітей  було продемонстровано декілька технік на заземлення. Вони корисні, коли людина відчуває сильні емоції, пригнічені або знаходитеся в панічному стані, а також дітей ознайомили з певними методам релаксації, на прикладі дихальних вправ.

Після майстер-класу учасники програми “Відсіч.Діти” висловили вдячність організаторам цього заходу за їхню роботу та небайдужість. Вони відчули, що отримали велику підтримку та навчилися цінним навичкам, які допоможуть їм у подальшому житті.

Також для дітей та їх художніх керівників, було організовано екскурсію до Інтерактивного музею науки і технологій «Політехнік». Ця зустріч стала чудовим прикладом того, як студенти можуть використовувати свої знання та навички для допомоги іншим. Він також підкреслив важливість психологічної підтримки та саморозвитку в сучасній реальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */