День пам’яті жертв голодоморів: «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!»

Shares

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му День пам’яті жертв голодоморів – 26 листопада.

Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів мільйони людських життів. У 2006-му Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу.

Кампанія на вшанування пам’яті жертв Голодомору у 2022 році проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».

Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв.

Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Роз’єднаність і непорозуміння стали причиною втрати українцями власної держави у 1920-х, її окупації більшовиками і вчинення злочину геноциду.

Але зараз Україна і світ – інші. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу, військову, фінансову, дипломатичну допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й переможемо.

26 листопада, о 16:00, долучіться до Загальнонаціональної хвилини мовчання!

 

Інформацію підготовлено за матеріалами Українського інституту національної пам’яті. За відповідним посиланням ви можете ознайомитися з корисними тематичними посиланнями:  інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті до вшанування пам’яті жертв Голодомору – геноциду Українського народу – 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */