Онлайнова лекція для студентів спеціальності 125 «Кібербезпека» від фахівця Національної академії Служби безпеки України Романа Черниша

Shares

25 червня 2022 року у межах викладання освітньої компоненти «Нормативно-правове забезпечення кібербезпеки» студентам 3 курсу спеціальності 125 «Кібербезпека» була прочитана лекція запрошеного спеціаліста – Романа Черниша, кандидата юридичних наук, доцента кафедри інформаційного захисту та інформаційної безпеки Національної академії Служби безпеки України, коуча в Українській школі урядування Житомирського центру підготовки державних службовців при Житомирській ОДА.

Пан Роман є як науковцем-правознавцем, сферою наукових інтересів якого є правові питання в області інформаційної безпеки, так і спеціалістом-практиком, що має досвід практичної роботи в інформаційно-аналітичних підрозділах Служби безпеки України.

У межах лекції було розглянуто правові та організаційні засади отримання, збереження та поширення інформації. Запрошений фахівець розглянув багато прикладів з реальної практики діяльності органів безпеки у галузі інформаційної безпеки. Зав’язалася жвава дискусія. Також було розкрито тему розповсюдження фейків. Дуже цікавим був розбір конкретного фішингового електронного листа та виявлення ознак, за якими можна їх розпізнавати.

Залучення даного спеціаліста надало можливість почути актуальне бачення юридичних аспектів проблеми нормативно-правового забезпечення у сфері інформаційної безпеки держави, особливо, в умовах  збройної агресії проти нашої держави на кіберфронті.

Щиро подяка панові Роману за проведену лекцію.

Кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

/** * */