Підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською політехнікою та Департаментом кіберполіції Національної поліції України

0Shares
0

8 липня 2020 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю та партнерство між Державним університетом «Житомирська політехніка» і Департаментом кіберполіції Національної поліції України (ДКП НП).

Від ДКП НП на зустрічі були присутні т.в.о. начальника відділу протидії кіберзлочинам у Житомирській області, майор поліції Олег Пилипчук та інспектор відділу протидії кіберзлочинам у Житомирській області, старший лейтенант поліції Артем Овчаров.

Університет представляли ректор, д-р. екон. наук, професор Віктор Євдокимов, перший проректор д-р. екон. наук, професор Оксана Олійник, декан факультету інформаційно-комп’ютерних технологій, канд. тех. наук, доцент Надія Лобанчикова, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, канд. тех. наук Андрій Єфіменко, завідувач кафедри комп’ютерних наук, доцент Інна Сугоняк, завідувач кафедри біомедичної інженерії та телекомунікацій Тетяна Нікітчук, науково-педагогічні працівники та студенти університету.

У вітальному слові ректор університету Віктор Євдокимов окреслив основні напрями розвитку університету, наукові та практичні досягнення співробітників та студентів університету, наявні досягнення щодо співпраці зі стейкхолдерами з комерційного та державного секторів економіки.

Олег Пилипчук поінформував про завдання, що ставляться перед Департаментом кіберполіції, відмітив важливість співпраці з університетом для розвитку свого підрозділу та департаменту в цілому, розповів про досягнення та успіхи департаменту у боротьбі з кіберзлочинами.

Завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Андрій Єфіменко під час зустрічі розповів про можливості ФІКТу і кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки щодо підготовки фахівців з кібербезпеки, про актуальні напрями наукових та практичних досліджень й можливості подальшої співпраці.

З метою ознайомлення з матеріально-технічною базою представникам ДКП НП була проведена екскурсія по університету, під час якої були представлені лекційні аудиторії, актова зала, лабораторії та комп’ютерні класи, в яких проводиться освітній процес.

Підписання меморандуму стало першим кроком до налагодження постійної співпраці. Вже заплановані нові зустрічі для її реалізації. Дякуємо нашим новим партнерам за цікавість до Державного університету “Житомирська політехніка”! З впевненістю на продуктивну подальшу співпрацю крокуємо далі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *