Студенти Житомирської політехніки – переможці Всеукраїнського конкурсу бізнес-проектів “Бізнес-трамплін”

Shares

Соціально-економічний розвиток будь-якої країни значною мірою визначається здібностями, навиками та компетенціями її молоді. Однією з найбільш важливих таких компетенцій є здатність генерувати та впроваджувати у життя свої бізнес-ідеї, адже саме бізнес (зокрема, малий та середній) є первинною ланкою економіки.

З урахуванням зазначеного, Державний університет «Житомирська політехніка» значну увагу при підготовці студентів економічного профілю приділяє саме формуванню в них знань щодо особливостей започаткування своєї справи, розробки бізнес-плану.

Водночас, важливим компонентом навчання є презентація своїх ідей та обмін думками з колегами, чому сприяє участь у різних конкурсах та конференціях.

Так, 29 листопада 2019 р.  на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін». Всього у ІІ етапі за результатами проведеного відбору були представлені 15 команд з 12 закладів освіти. Поважне журі конкурсу складалося з представників як Київського національного торговельно-економічного університету, так і установ та організацій, що безпосередньо беруть участь у впровадженні та розвитку бізнес-ідей (зокрема, були присутні представники інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge», «Mamo.space», «Bayadera group», «YEP», координатор програми стартапів «Global Clean Technology Innovation Program for small and medium enterprises in Ukraine», Державної інноваційної фінансово-кредитної установи).

Державний університет «Житомирська політехніка» був представлений командою студенток кафедри менеджменту і підприємництва Анною Добжанською та Тетяною Дубченко. На розгляд журі дівчата представили бізнес-план «Кафе «Ендорфіни», присвячений створенню та розвитку затишної кав’ярні із кондитерськими виробами. З гідністю відповівши на всі запитання та довівши доцільність реалізації проекту, дівчата вибороли ІІІ місце у конкурсі.

Щиро вітаємо Анну та Тетяну та бажаємо подальших успіхів, натхнення та втілення усіх бізнес-ідей у життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */