Факультет публічного управління та права на фестивалі науки і техніки SpaceTechFest 2018

Shares

Фестиваль науки і техніки SpaceTechFest2018 представляє Факультет публічного управління та права Житомирського державного технологічного університету. Цей факультет наймолодший у структурі університету, адже створений 3 вересня 2018 р. На факультеті здійснюється підготовка студентів за двома спеціальностями «Публічне управління та адміністрування» та «Правоохоронна діяльність».

В рамках SpaceTechFest2018 факультет презентуватиме ряд цікавих локацій, зокрема, виставку техніки НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ та кінологічну лабораторію. Житомирським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України представлена КРИМІНАЛІСТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ, спеціалізований автомобіль призначений для забезпечення оглядів місць подій та інших слідчих дій, передбачених законодавством. Лабораторія обладнана спеціальною технікою: електричними генераторами, спеціальними освітлювачами, криміналістичними валізами для виявлення слідів балістичного, біологічного, трасеологічного та дактилоскопічного походження. Крім того, лабораторія обладнана спеціальними пакувальними матеріалами, в які вилучаються сліди, що не дозволяє їх знищення та пошкодження. Відвідувачі зможуть ознайомитись зі змістом валіз, а також буде продемонстровано порядок їх застосування.

Родзинкою локацій факультету публічного управління та права буде виставка сучасної зброї від КАЗЕННОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ФОРТ» МВС УКРАЇНИ, сучасного підприємства військово-промислового комплексу України, що займається розробкою і виробництвом стрілецької зброї, боєприпасів і спецзасобів.

Також факультет публічного управління та права запрошує гостів фестивалю до «ЛАБОРАТОРІЇ ЛІДЕРСТВА». Ця локація буде цікава тим, хто прагне бути лідером та хоче випробувати свої потенційні здібності як лідера.

«Лабораторія лідерства» занурить відвідувачів у магічний світ грандіозних політичних звершень видатних політиків та лідерів різних епох, подарує відчуття солодкого присмаку перемог і гіркоти поразок! Новітні технології дозволять виявити рівень своїх лідерських якостей, а також змоделювати власний привабливий образ лідера. На Вас чекають курси ораторського мистецтва, найкращі та найбільш провальні промови світових лідерів, тести на визначення лідерських якостей та стилю керівництва, поради щодо дрес-коду та багато іншого.

У сучасному світі неможливо досягнути успіху без вільного володіння іноземною мовою, у вивченні якої Вам допоможуть викладачі кафедри іноземних мов. У рамках лабораторії з вивчення мови «ENGLISH FUN LAB» викладачі та волонтери в інтерактивній розважальній формі допоможуть відвідувачам оволодіти, оновити та поглибити знання іноземної мови. Для найменших передбачений Kids’ space, де вони зможуть співаючи, граючи в рухливі та інтелектуальні ігри познайомитись з іноземною мовою, а також Funny folding – веселе оригамі для найменших. Розвити мовні навички, позбавитись мовного бар’єру, здобути нових друзів та співрозмовників можна в рамках Team building space, де учасники граючи в гру «Врятувати Фреда» навчаються командній взаємодії. Багато розваг, веселощів, пустощів і поробок чекають дорослих та дітей в рамках Songs, games and workshops. Але ми будемо не тільки гратися та розважатись. Підвищити свій інтелектуальний потенціал, одночасно збагачуючи лексикон іноземними словами та удосконалюючи розмовну мову, можна під час Brain ring та Puzzles, де передбачені непрості задачі, брейн-ринг, інтелектуальні ігри.

Відвідавши цю локацію, Ви побачите, як можна використовувати сучасні гаджети не тільки для розваг та соціальних мереж, а й з користю – Technology and English демонструють можливості сучасних технологій у вивченні іноземних мов.

Поділитися з друзями фото з Англії, не виїжджаючи з Корбутівки, можна за допомогою жартівливої Photo area.

Чекаємо на Вас 29.09.2018 р.!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */