Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності “Облік і оподаткування”

Шановні колеги! Повідомляємо, що згідно листа Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” Міністерства освіти і науки від 26.10.2017 № 21.1/10-2349 Житомирський державний технологічний університет призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу дипломних (бакалаврських та магістерських) робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування” за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр.

На конкурс можуть бути подані захищені дипломні (бакалаврські та магістерські) роботи студентів-випускників за спеціальністю “Облік і оподаткування” вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі роботи іноземців.

Роботи, що подаються на конкурс, мають бути захищені не раніше:

01 вересня 2016 року (для магістерських робіт);

01 травня 2017 року (для бакалаврських та дипломних робіт).

Від одного вищого навчального закладу приймається не більше 3 кращих дипломних (бакалаврських та магістерських) робіт за кожним освітньо-кваліфікаційним рівнем. Дипломні (бакалаврські та магістерські) роботи приймаються до 20 листопада 2017 року (за поштовим штемпелем).

УВАГА! Спосіб відправки: Тільки кур’єрська доставка Новою поштою ДВЕРІ-ДВЕРІ або СКЛАД-ДВЕРІ, за адресою: Житомир, вул. Чуднівська, 103, ауд. 243, Житомирський державний технологічний університет, одержувач Матвієнко Олена Сергіївна, т. 0680337802 з поміткою “На конкурс робіт». ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ОПЛАЧУЄ ВІДПРАВНИК!

Оргкомітет НЕ ЗДІЙСНЮЄ організацію та фінансування надходження і повернення дипломних (бакалаврських, магістерських) робіт та їх копій.

До дипломних (бакалаврських, магістерських) робіт за кожним освітньо-кваліфікаційним рівнем надається супровідний лист з рекомендацією прийняти дипломні роботи до участі в конкурсі. У супровідному листі обов’язково вказуються назва дипломної роботи, освітньо-кваліфікаційний рівень, ПІБ автора дипломної роботи (повністю), ПІБ, вчений ступінь та вчене звання керівника дипломної роботи (повністю) та контактний телефон й ПІБ особи, що відповідає за відправку робіт. Також необхідно вказати склад Нової пошти, на який будуть відправлені дипломи переможців в разі нагородження дипломної роботи. Розсилання дипломів здійснюється за рахунок одержувача.

До кожної дипломної роботи надається анотація, у якій зазначається актуальність, мета, завдання, предмет, об’єкт, наукова новизна, методи дослідження, практична значущість та стислий зміст дипломної роботи.

За наявності до дипломних робіт надаються копії публікацій, дипломів переможця різного рівня конкурсів наукових робіт та конференцій автора роботи, довідок про впровадження результатів дипломної роботи у виробництво або навчальний процес тощо.

УВАГА! Надіслані роботи без дотримання вимог Конкурсною комісією розглядатись не будуть!

Для організації та проведення Конкурсу створюється конкурсна комісія, до складу якої входять науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, наукових установ, підприємств, громадських організацій тощо. Члени конкурсної комісії повинні бути співробітниками кафедр, що є випускаючими за спеціальністю “Облік і оподаткування”, та мати науковий ступінь кандидата або доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.09 “Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності)”. Заявки на включення представників вищих навчальних закладів до складу конкурсної комісії приймаються до 15 листопада 2017 року.

Положення про проведення Конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності “Облік і оподаткування”

 

Заявка на участь в комісії

Відомості про роботу

 

До 20 листопада 2017 року приймаються пропозиції щодо внесення змін до критеріїв оцінки дипломних робіт..

В разі виникнення запитань звертатися за телефонами (093) 3582322, (0412) 24-09-91.

Чекаємо на Вашу участь у Конкурсі!

 

Координатори конкурсу: Голова галузевої конкурсної комісії – перший проректор Житомирського державного технологічного університету, доктор економічних наук, професор Олійник Оксана Вікторівна, тел.: (0412) 24-14-20, е-mail: oov76@ukr.net

Відповідальний за проведення: декан факультету обліку і фінансів, доктор економічних наук, професор Лаговська Олена Адамівна, тел.: 0965382872, (0412) 24-09-95, е-mail: lagovskaya1@meta.ua

Технічний супровід конкурсу: доцент кафедри обліку і аудиту, кандидат економічних наук, Безручук Світлана Леонідівна, тел.: (0412) 24-09-91, 0933582322, e-mail: bezruchuksl@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *