У Житомирському державному технологічному університеті відзначили День матері

Shares

За ініціативи завідувача кафедри гуманітарних і соціальних наук Володимира Муляра в Житомирському державному технологічному університеті 17 травня влаштували святковий концерт до Дня матері.

Цьому заходу передувало ряд інших, зокрема – виставка творчих робіт: картин, вишивки, виробів ручної роботи і плакатів з побажаннями для матерів, тощо.

«У такому форматі День матері в Житомирському державному технологічному університеті відзначається вперше, але я впевнена, що це стане гарною традицією, адже саме ці люди – наші мами, заслуговують на увагу та повагу. Ви усі вкотре довели, що у нашому технологічному університеті багато талантів – студенти співають, пишуть вірші, декламують власні твори та поезію відомих авторів, створюють неймовірно теплі картини, танцюють, – звернулася до присутніх на концерті перший проректор ЖДТУ Оксана Олійник. – Дякую професору Муляру Володимиру Іллічу за це свято. Приємно, що наш університет об’єднує таких духовних та душевних людей. Щиро сподіваюся, що кожен із нас робитиме все, аби наші мами були щасливими, а з їх обличчя не сходила усмішка».

У рамках концерту студенти різних факультетів Житомирського державного технологічного університету представляли тематичні номери – присвяти матерям, оспівуючи та возвеличуючи їх у віршах та піснях.

Ведучі розповіли про історію впровадження Дня матері за кордоном та в Україні, відзначаючи, що слово «мама» асоціюється із теплом, затишком, турботою, тож відзначають це свято традиційно весною.

Справжніми весняними букетами квітів учасники концерту привітали своїх мам та усіх матусь, що були в залі, а також вітання линули до молодих і майбутніх мам в ЖДТУ.

Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *