Спортивні здобутки студентів Житомирського державного технологічного університету

0Shares
0

Протягом лютого в Україні відбулися змагання з різноманітних видів спорту, на яких успішно виступили студенти Житомирського державного технологічного університету.

Зокрема, 2 лютого у більярд-клубі “Арена” проходив чемпіонат України по комбінованій піраміді та матч-турнір за звання абсолютного чемпіона України, в якому зустрілися Артур Півченко, Юрій Смірнов і Володимир Перкун.

Грали за коловою системою матчі з трьох сетів. Перемогу святкував студент ЖДТУ – Юрій Смірнов.

Крім цього, з 3 по 5 лютого в Одесі проходив молодіжний чемпіонат України зі спортивного та бойового самбо.

У складі збірної команди Житомирської області на цих змаганнях серед переможців були студенти технологічного університету:

  • Гапон Вікторія, ІІ місце (вагова категорія 64 кг);
  • Гринчук Владислав, ІІІ місце (82 кг);
  • Михайлов В’ячеслав, ІІІ місце (62 кг).

Загалом, у Чемпіонаті, який мав статус відбіркового турніру до юнацької та юніорської збірних, взяли участь більше 400 учасників з 21 регіону України. Житомирщину представили 16 спортсменів, які у підсумку завоювали для збірної області 9 медалей.

На Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді у м. Суми студент факультету інженерної механіки Житомирського державного технологічного університету Шелесько Ростислав посів ІІ місце у бігу на 200 метрів. Його результат – 22,25 с.

У Луцьку 11-12 лютого проходив XV Всеураїнський турнір з дзюдо, присвячений пам’яті загиблим воїнам-афганцям інтернаціоналістам. Студент ЖДТУ Кучава Івері (група МОМ-16) зайняв перше місце у цих змаганнях у ваговій категорії до 90 кг.

Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *