Студенти ЖДТУ отримуватимуть стипендії Верховної Ради та Президента України

Академічні стипендії Президента України та іменні стипендії Верховної Ради призначили 23 студентам житомирських університетів, коледжів, технікумів відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1213 і №1214 від 07.10.2016 року.

Зокрема,  іменні стипендії Верховної Ради на 2016-2017 навчальний рік призначили й студентам Житомирського державного технологічного університету – Владиславу Герусу та Катерині Мацкевич.

Ще троє студентів ЖДТУ – Оксана Ковальчук, Діана Кравченко та Дарія Панченко отримуватимуть  академічні стипендії Президента України протягом І семестру.

До слова, станом  на 1 вересня 2016 року розмір академічної стипендії Президента становить 1356 грн, а іменної стипендії ВРУ – 1243 грн.

Нагадаємо, що нещодавно  Кабінет Міністрів України призначив стипендію викладачу гірничо-екологічного факультету ЖДТУ Олександру Толкачу. Відповідна інформація міститься у додатку до Постанови президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 10 жовтня 2016 року.

Разом з тим, із нагоди Дня працівників освіти Президент України Петро Порошенко відзначив почесним званням  «Заслужений економіст України»  завідувача кафедри економіки підприємства факультету економіки та менеджменту Житомирського державного технологічного університету Валерій Данилко.

Прес-служба Житомирського  державного технологічного  університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *