Співробітник кафедри фізичного виховання ЖДТУ отримав «срібло» на змаганнях з легкої атлетики

Shares

У Запоріжжі 27 – 28  січня відбувся  Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, на якому  збірна  Житомирської області виборола перше місце серед 24 команд.

Спортсмени з Житомирщини завоювали 7 золотих, 2 срібних, одну бронзову медаль і срібло за естафету у чоловіків (200+400+600+800 метрів). Медалі у цій дисципліні виборювали ШУЛЬГА В’ячеслав, ОСТРОГЛЯД Андрій, ЯРКО Роман, КОВАЛЬ Василь.

В підсумковому рейтингу житомиряни на 5 очок випередили легкоатлетів Харківщини. На третьому місці опинилася команда з Дніпропетровищини. Загалом на змаганнях у Запоріжжі  область представляли 29 спортсменів.

Співробітник кафедри фізичного виховання Житомирського державного технологічного університету Острогляд Андрій зайняв на цих змаганнях почесне друге місце.

Колеги вітають Андрія із здобутим високим результатом та бажають йому подальших успіхів у його спортивній кар’єрі.