Щодо подання клопотання та матеріалів на здобуття Премії Кабінету Міністрів за розроблення і впровадження інноваційних технологій

Shares

Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 року № 701 засновано Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій (далі – Премія) та затверджено Положення про Премію.

Зазначена Премія присуджується на конкурсних засадах щороку до Дня науки за особливі досягнення у розробленні та впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції.

Це друга за значимістю премія після Державної премії України в галузі науки і техніки.

Розмір Премії визначається щороку Кабінетом Міністрів України.

З моменту заснування Премія присуджувалася двічі – у 2013 та у 2014 роках по 5 Премій, зокрема за роботи: «Створення основної конструкції першого ступеня ракети-носія «Антарес»; «Розроблення та впровадження у виробництво новітніх оптичних та гіротехнологій виготовлення та випробування кільцевих лазерів для високоточних гіроскопів навігаційних систем»; «Наукова розробка сучасних компенсаторних механізмів оптичної корекції захворювань органу зору, розробка новітньої технології та організації серійного виробництва оптичних елементів з мікропризмовою структурою для їх застосування в офтальмологічній практиці»; «Розроблення і впровадження технологій створення динамічного захисту броньованої техніки нового покоління»; «Розроблення й впровадження перспективних технологій та новітнього устаткування для пошуку корисних копалин і моніторингу природних катастроф»; «Сучасні мініінвазивні ендоскопічні та хірургічні технології лікування шлунково-кишкових кровотеч».

Оголошення про проведення у 2015 році конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій розміщено у газеті «Урядовий кур’єр» від 27 травня 2015 р. № 93 (5465), стор. 18.

Відповідно до пунктів 5 та 14 Положення про Премію:

вищі навчальні заклади Міністерства освіти і науки (далі – заявники) подають щороку до 1 серпня року, в якому оголошено конкурс, до МОН клопотання про присудження Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій;

МОН України  щороку відбирає не більш як п’ять робіт і до 1 жовтня року, в якому оголошено конкурс, подає заявки та відповідні матеріали на конкурс на здобуття Премії.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Положення про Премію до участі у конкурсному відборі приймаються роботи, результатом яких є реалізовані вагомі інноваційні проекти, їх результати мають бути застосовані на практиці не менше ніж за рік до дати їх висунення на здобуття Премії та широко впроваджені у виробництво.

З умовами проведення конкурсу та вимогами до оформлення документів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України (mon.gov.ua) у розділі «Головна», «Діяльність», «Наука», «Премія Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій».

 

Директор департаменту Д. В. Чеберкус
науково-технічного розвитку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

/** * */