Студенти з різних міст представляли у ЖДТУ наукові роботи у галузі «Обробка матеріалів у машинобудуванні»

На базі Житомирського державного технолоігчного університету протягом 19-20 березня відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Обробка матеріалів у машинобудуванні».

Ректор технологічного університету Петро Мельничук розповів, що до концеренції почали готуватися ще в минулому році. Тоді розробили відповідні положення та документацію, створили організаційний комітет, який він очолив. До комітету також увійшло  7  співробітників ЖДТУ – зав.кафедри технологій машинобудування Леонід  Полонський, проректор з науково-педагогічної роботи Георгій Виговський, декан факультету інженерної механіки Олексій Громовий, професор кафедри металорізальних верстатів та систем Володимир Лоєв, заступник декана факультету інженерної механіки Володимир Сєров, доцент кафедри металорізальних верстатів та систем Ярослав Степчин, а також доцент кафедри технологій машинобудування Валерій Яновський.

Частина з них працювала під час конференції у складі галузевої конкурсної комісії. До роботи в ній були залучені представники й інших українських вишів  – Національного технологічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національний технологічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Протягом двох днів учасники конференції з різних міст представляли свої наукові роботи. За словами Петра Мельничука, про свою участь у заході попередньо заявило більше півсотні студентів, однак на конкурс прийхало лише 30. Важливо, що 7 з них – дівчата. Цей момент важливий, якщо зважати, що тема зібрання молодих науковців доволі складна і більш чоловічого спрямування.

«Усі представлені роботи комісія оцінюватиме за певними критеріями, – наголосив ректор ЖДТУ Петро Мельничук. – Перш за все, до уваги береться актуальність студенстської наукової роботи. На оцінки вплине і те, як добре доповідач володіє темою, представляє свою роботу, використовує новітні засоби. Не менш важливо, чи в подальшому дана робота матиме своє практичне застосування і загалом придатна для впровадження».

На конференції учасники працювали у трьох секціях: обробка металів різанням, електрофізичні та електрохімічні методи обробки металів, обробка металів тиском.

До Житомирського державного технологічного університету на захист своїх робіт приїхали студенти з Миколаєва, Кривого-Рогу, Харкова, Сум, Кіровограду, Полтави й інших міст країни.

DSCF7156 DSCF7160 DSCF7161

Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

One thought on “Студенти з різних міст представляли у ЖДТУ наукові роботи у галузі «Обробка матеріалів у машинобудуванні»”

  1. Подскажите пожалуйста где можно скачать фото участников, буду очень благодарен.
    пс Участник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *