Курси підвищення кваліфікації для вчителів закладів загальної середньої освіти Житомирської області

Під час проведення  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (16-17 січня 2020 р.) у вчителів, які супроводжували учнів на цей захід, була можливість підвищити свою кваліфікацію у галузі інформаційних технологій. Продовжувати читання Курси підвищення кваліфікації для вчителів закладів загальної середньої освіти Житомирської області

Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій в Державному університеті «Житомирська політехніка»

16-17 січня 2020 року на базі Державного університету «Житомирська політехніка» проходить ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій, в якому беруть участь 86 учнів закладів загальної середньої освіти з різних районів Житомирської області. Продовжувати читання Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій в Державному університеті «Житомирська політехніка»

English Winter School 2020: Day 3

Третій день Зимової школи англійської мови в Державному університеті «Житомирська політехніка» пройшов під девізом «Англійська мова об’єднує та стирає кордони!» Цього дня учасники школи навчалися разом з іноземними студентами Житомирської політехніки. Учні з України та студенти з Бангладеша, Камеруна та Конго дізнавалися про вподобання та хоббі один одного, про особливості країн, з яких вони родом, танцювали національні танці та співали пісні. Заняття виявилися пізнавальними та інформативними для обох сторін.

Продовжувати читання English Winter School 2020: Day 3

English Winter School 2020: Day 2

Другий день Зимової школи англійської мови в Житомирській політехніці пройшов весело, пізнавально та активно! Наші учасники продовжили працювати в невеликих групах, поглиблюючи свої знання з англійської мови.

Продовжувати читання English Winter School 2020: Day 2

English Winter School 2020: Day 1

9 січня 2020 року в Житомирській політехніці стартувала Зимова школа англійської мови. Уже вкотре Політехніка традиційно під час зимових канікул збирає чисельну аудиторію шанувальників англійської мови в своїх стінах. Більше 200 учасників цього року прийняли запрошення до участі в Школі, що свідчить про неабиякий інтерес молоді до іноземних мов та усвідомлення значущості англійської в сучасному світі!

Продовжувати читання English Winter School 2020: Day 1

Запрошуємо до участі у міжнародному семінарі Green IT Hub Workshop

Запрошуємо до участі у міжнародному семінарі Green IT Hub Workshop GITHub-WS’2020: Green IT Hub Workshop co- operated with The International Conference on Sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters 20 травня 2020 р. Продовжувати читання Запрошуємо до участі у міжнародному семінарі Green IT Hub Workshop

Студенти ФПУП долучились до благодійного марафону Житомирської політехніки

Напередодні різдвяних та новорічних свят студенти факультету публічного управління та права долучились до благодійного марафону Державного університету «Житомирська політехніка».
За ініціативи активістки Стефанії Димової та на запрошення координатора Школи Супергероїв Вікторії представники студентського колективу ФПУП побували в дитячiй мiськiй лiкарнi iм. В.Й. Башека та подарували різдвяний настрій дітлахам, які опинилися там в ці святкові дні. Продовжувати читання Студенти ФПУП долучились до благодійного марафону Житомирської політехніки