Новий проект Еразмус+/Мобільність з Кіпрським інститутом маркетингу

З 2015 р. Житомирська політехніка бере активну участь в проектах за програмою Еразмус+/Міжнародна Кредитна Мобільність (МКМ). Щороку до когорти партнерів нашого університету долучаються все нові зарубіжні навчальні заклади. Продовжувати читання Новий проект Еразмус+/Мобільність з Кіпрським інститутом маркетингу

Студенти ФПУП знають як здати ЗНО на 200 балів (part II)

Студенти факультету публічного управління та права продовжують ділитися з сьогоднішніми випускниками, які готуються до складання ЗНО, своїми таємними та дієвими лайфхаками. Ці «секрети» допомогли їм досягнути успіху в цьому відповідальному процесі під час складання ЗНО-2019.
Сьогодні свої поради презентує наша студентка Решивська Яна – найуспішніша серед абітурієнтів 2019 року, які вступали на спеціальність 081 «Право». Сумарний конкурсний бал Яни склав 194 (зокрема, українська мова – 195, історія України – 185). Вражає? Ось і ми про це 🙂

Продовжувати читання Студенти ФПУП знають як здати ЗНО на 200 балів (part II)

Студенти ФПУП знають як здати ЗНО на 200 балів

Факультет публічного управління та права розпочинає серію порад від колишніх абітурієнтів, а нині студентів нашого факультету, які мали найбільші успіхи при складанні ЗНО. Розпочне ділитися своїми секретами успішної підготовки до ЗНО наш абсолютний рекордсмен, Зоряна Осипенко, якій вдалося отримати омріяні 200 балів. Нині Зоряна студентка 1-го курсу факультету публічного управління спеціальності 035 «Філологія (Прикладна лінгвістика)» і ось її звернення:

Продовжувати читання Студенти ФПУП знають як здати ЗНО на 200 балів

Студенти університету – переможці Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

Завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», що відбувався на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

Продовжувати читання Студенти університету – переможці Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

Візит професорки Сілезького технологічного університету до Житомирської політехніки в рамках проекту «SmaLog»

З 17 по 28 лютого в стінах Державного університету “Житомирська політехніка” в рамках проекту Erasmus+ «Магістерська програма з смарт-транспорту та логістики для міст – SmaLog» перебувала професорка Сілезької політехніки (Польща), кафедри транспортних систем – Пані Ельжбета Мацьожик. Продовжувати читання Візит професорки Сілезького технологічного університету до Житомирської політехніки в рамках проекту «SmaLog»

Участь Житомирської політехніки в проекті DAAD

Впродовж періоду 26.01-26.02.2020 р. старший викладач кафедри розробки родовищ корисних копалин ім. проф. Бакка М.Т. Шамрай Володимир Ігорович пройшов стажування в Технічному університеті «Гірнича Академія» м. Фрайберг (Німеччина) за проектом фонду DAAD «ЕкоМайнінг: розвиток інтегральної PhD програми зі сталого гірництва і природоохоронних заходів». Продовжувати читання Участь Житомирської політехніки в проекті DAAD

Відбірково-тренувальні збори учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

З 17 лютого по 23 лютого 2020 року в Державному університеті «Житомирська політехніка» проходили відбірково-тренувальні збори учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Продовжувати читання Відбірково-тренувальні збори учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій