Студенти ФПУП відзначили День юриста

В рамках святкування дня юриста в Україні на факультеті публічного управління та права відбувся юридичний брейн-ринг серед студентів правників та правоохоронців.
Під керівництвом старшого викладача кафедри права та правоохоронної діяльності Шпиталенко Г.А. майбутні юристи відповідально підійшли до інтелектуальних змагань, підготували креативну презентацію кожної команди та мали активну підтримку вболівальників протягом всієї гри.

Продовжувати читання Студенти ФПУП відзначили День юриста

Візит проф. Ф.Мілано з Університету Флоренції до Житомирської політехніки

Понад 15 років триває співпраця між нашим навчальним закладом та Університетом м. Флоренція (Італія). Одним із напрямків такого співробітництва є двосторонній обмін досвідом між університетами, який проявляється у проведенні спільних наукових досліджень, здійсненні наукового та академічного обміну, до якого залучені також аспіранти і студенти. Продовжувати читання Візит проф. Ф.Мілано з Університету Флоренції до Житомирської політехніки

Почесне ІІ місце в турнірі з футзалу отримали студенти ФПУП

6 жовтня 2019 р. з нагоди відзначення Дня юриста в Україні відбувся турнір з футзалу серед навчальних закладів міста Житомира, які здійснюють підготовку юристів на кубок Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

Продовжувати читання Почесне ІІ місце в турнірі з футзалу отримали студенти ФПУП

Участь викладачів ГЕФ в конференції на базі НТУ «Дніпровська політехніка»

Викладачі гірничо-еколгічного факультету: кафедри розробки родовищ корисних копалин – доц. Шлапак В.О. та кафедри маркшейдерії – ст. викл. Мамрай В.В. впродовж 26-27 вересня 2019 р. взяли участь в Міжнародній науково-технічній конференції «Форум гірників 2019» присвяченій 120-річчю заснування Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Продовжувати читання Участь викладачів ГЕФ в конференції на базі НТУ «Дніпровська політехніка»

Державний університет «Житомирська політехніка» – Університет Країни Басків (м. Більбао, Іспанія): Еразмус+/ «Мобільність в дії»

За результатами конкурсного відбору, що відбувся у березні 2019 року, двоє студентів-магістрів першого семестру Факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, мехатроніки та робототехніки, спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» вже на початку навчального 2019 року розпочали навчання на базі Університету Країни Басків, що знаходиться у місті Більбао на Півночі Іспанії.

Студенти «Житомирської політехніки» – учасники програми Еразмус+

Черговий рік поспіль в нашому університеті триває реалізація проектів за програмою Еразмус+. В попередні роки в рамках даних проектів студенти, аспіранти, викладачі мали можливість пройти навчання, стажування відповідно на базі університетів партнерів з країн ЄС. Продовжувати читання Студенти «Житомирської політехніки» – учасники програми Еразмус+

Новини від мережної академії Cisco Житомирської політехніки – маємо інструкторів з курсу «CCNA Security»

У кінці червня 2019 року інструктори мережної академії Cisco Державного університету «Житомирська політехніка» завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Єфіменко Андрій Анатолійович, асистенти кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Байлюк Єлизавета Максимівна та Покотило Олександра Андріївна завершили підготовку, успішно здали кваліфікаційні теоретичний і практичний іспити та отримали акредитацію з професійного курсу з мережної безпеки «CCNA Security». Продовжувати читання Новини від мережної академії Cisco Житомирської політехніки – маємо інструкторів з курсу «CCNA Security»