19-20 червня 2025 року був проведений захід онлайн-курсу: «Можливості SAP Analytics Cloud», організаторами якого виступили TG.Consulting – офіційний партнер SAP і кафедра статистики та економічного аналізу Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП).
Модератором заходу виступив Осмятченко Володимир Олександрович – доктор економічних наук, професор, координатор освітніх проєктів SAP Business One у TG Consulting.
У заході взяли участь представники факультету бізнесу та сфери обслуговування, зокрема викладачі кафедри інформаційних систем в управлінні та обліку, завідувач кафедри, д.е.н., професор Сергій Легенчук, к.е.н., доцент Микола Городиський, к.е.н., доцент Ірина Поліщук, к.е.н., доцент Ганна Хоменко, а також доктор філософії, докторант кафедри менеджменту, бізнесу та маркетингових технологій Тетяна Завалій.
До участі у заході були залучені учасники наукового гуртка «Соціально відповідальні практики в діяльності українських суб’єктів господарювання», які є здобувачами освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» та «доктор філософії» спеціальності 071 «Облік і оподаткування», зокрема здобувачі освітнього ступеня «доктор філософії» Марія Березівська, Ганна Тарасевич, ступеня «магістр» Анастасія Соловей, ступеня «бакалавр» гр. ОО-7 Катерина Купріянчук, а також здобувачка ступеня «бакалавр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» гр. ФБС-10 Віра Гундич.
Участь у заході надала можливість прослухати наступні лекції:
- Вступ SAP Analytics Cloud.
- HR Звітність в SAP Analytics Cloud.
- Бюджетування продажів в SAP Analytics Cloud.
- Бюджетування виробництва в SAP Analytics Cloud.
- Бюджетування та звітність в SAP Analytics Cloud.
- Фінансовий бюджет: P&L, Баланс, Грошовий потік в SAP Analytics Cloud.
- Звітність SAP Business One за допомогою SAP Analytics Cloud.
- Сучасне бюджетування ІТ- компаній за допомогою SAP Analytics Cloud.
Традиційні бізнес-моделі часто децентралізують управління даними, коли кожна бізнес-функція зберігає власні операційні дані в окремій базі даних. Це ускладнює для співробітників з різних бізнес-функцій доступ до інформації один одного. Крім того, дублювання даних між кількома відділами збільшує витрати на зберігання ІТ-систем та ризик помилок даних.
Завдяки централізації управління даними, програмне забезпечення SAP забезпечує єдине уявлення про реальну ситуацію для кількох бізнес-функцій. Це допомагає компаніям краще керувати складними бізнес-процесами, надаючи співробітникам різних відділів легкий доступ до аналітики в режимі реального часу по всьому підприємству. В результаті, підприємства можуть пришвидшити робочі процеси, покращити операційну ефективність, підвищити продуктивність, покращити клієнтський досвід – і зрештою збільшити прибуток.
Учасники заходу взяли участь у обговоренні можливостей SAP Analytics Cloud на спеціально створеному форумі і одержали сертифікати в обсязі 1 кредиту ECTS (30 годин).
Широ вдячні д.е.н., проф., координатору освітніх проєктів SAP Business One у TG Consulting Осмятченко Володимиру Олександровичу за запрошення взяти участь у заході!