«Social & Psychological Well-Being» – міжнародна дискусія за участі викладачів Житомирської політехніки

Shares

23 травня 2025 р., в межах міжнародної співпраці та інтернаціоналізації діяльності, НПП кафедри психології та соціального забезпечення Державного університету «Житомирська політехніка» взяли участь у 5th International Conference on Corporation Management (Scientific Center of Innovative Research OÜ, Естонія) та у межах секції «Corporate Culture of the Company VS Social Development of Society» долучилися до фахової дискусії на тему «Social & Psychological Well-being», яка об’єднала науковців, практиків та освітян з різних країн світу. 

Учасники заходу обговорили сучасні підходи до розуміння соціального та психологічного благополуччя, його структури, взаємозв’язку із емоційною стійкістю та якістю життя у всьому різноманітті проявів її компонент. Під час дискусії були представлені результати наукових досліджень, приклади успішної реалізації інноваційних програм та проєктів психоемоційної підтримки в освітньому та соціальному середовищах. 

Завідувач кафедри психології та соціального забезпечення, к.філос.н. Оксютович М.О., та професор кафедри, д.е.н., проф. Мельничук Д.П., презентували результати власних наукових досліджень та поділилися досвідом їх використання у процесі підготовки фахівців за ОПП «Управління у сфері соціального забезпечення», «Соціальне забезпечення», «Клінічна та реабілітаційна психологія», «Екстремальна психологія». Основна увага була приділена обговоренню ролі соціального та психологічного благополуччя у забезпеченні досягнення глобальних цілей сталого розвитку, визначених резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, адаптації до змін, подоланні стресу, формуванні сучасної академічної культури. Окремо наголошено на важливості міждисциплінарного підходу до вивчення феномену well-being як чинника поліпшення якості життя за сучасних викликів та обставин.

Участь у конференції стала ще одним кроком у напрямі розширення міжнародного академічного партнерства кафедри психології та соціального забезпечення Житомирської політехніки, професійного розвитку викладацького складу, інтеграції провідного наукового досвіду у вітчизняну систему психологічної та соціально-економічної практики. Висловлюємо щиру подяку Scientific Center of Innovative Research OÜ та безпосередньо Prof., Dr. Iryna Mihus за можливість долучення представників Університету до міжнародного науково-практичного заходу!



 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */