Представники університету на XVIII Міжнародній науково-практичній конференції «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси»

Shares

20–21 травня 2025 року в місті Києві на базі Державного університету «Київський авіаційний інститут» відбулася XVIII Міжнародна науково-практична конференція «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси» (ІІРТК-2025).

Організаторами заходу виступила низка провідних освітніх і наукових установ, серед яких в цьому році доєднався Державний університет «Житомирська політехніка». Конференція проводилась в змішаному форматі. Відкрив конференцію завідувач кафедри КЕСТ КАІ, Голова міжнародної науково-практичної конференції, заслужений метролог України, д.т.н., професор Кваснікова В.П. З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з наукових досліджень та трансферу технологій КАІ, д.т.н., професор, Сергій Гнатюк.

Представники Житомирської політехніки взяли очну участь у роботі конференції. Від кафедри комп’ютерних наук – завідувач кафедри Марина Граф, старший викладач Руслан Петросян, аспіранти освітньо-наукової програми «Комп’ютерні науки» Денис Дацюк та Михайло Хохлов, освітньо-наукової програми «Інженерія програмного забезпечення» Олександр Корнійчук. Від кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки університет представляли доценти Юрій Бродский, Олексій Шелуха та Олександр Маєвський.

В межах конференції гості ознайомились з аеродинамічною трубою, що використовується для проведення науково-дослідної діяльності, спробували покерувати авіасимулятором ALSIM ALX, відвідали навчальний авіаційний ангар, що використовується студентами та науковцями для можливості працювати з реальними авіаційними агрегатами, вузлами та повітряними суднами.

На пленарному засіданні доповідали провідні науковці у галузі електромеханічних систем, метрології, управління об’єктами в складних умовах, інформаційних технологій і перспектив космічних досліджень. Зокрема, прозвучали виступи д.т.н., професора Шинкаренка В. Ф., д.т.н., професора Кучерова Д. П., д.т.н.,  професора Шостака І. В., д.т.н., професора Ковальчука В. В.

На секційних засіданням всі доповіді предствників Житомирської політехніки викликали жваве обговорення та були відзначені як цікаві та такі, що потребують подальшого наукового розвитку. Науковці продовжували індивідуальне спілкування і поза роботою секцій.

Конференція стала майданчиком для обміну досвідом, налагодження міжінституційних зв’язків і обговорення ключових напрямів розвитку сучасної науки та техніки. Участь у заході дозволила не лише представити власні напрацювання, а й ознайомитися з науковими підходами колег з інших провідних освітніх та наукових установ, що сприятиме подальшому розвитку наукових досліджень у стінах Житомирської політехніки.

Кафедра комп’ютерних наук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */