Професійна сертифікація Cisco Certified Network Associate студента Житомирської політехніки Андрія Єфіменка

Shares

Одним із важливих підтверджень високого рівня підготовки здобувачів вищої освіти будь якого університету є незалежне оцінювання набутих здобувачем компетентностей з боку професійних спільнот, міжнародних організацій, ІТ-компаній тощо. Таке оцінювання реалізовується шляхом професійної/промислової сертифікації за певним напрямком з використанням ресурсів уповноважених платформ сертифікації, наприклад, PearsonVUE.

У Житомирській політехніці підготовка майбутніх фахівців за спеціальностями F5 Кібербезпека та захист інформації, а також F7 Компʼютерна інженерія обов’язково враховує вимоги відповідних професійних сертифікацій. Одним з багаторічних партнерів університету в цьому напрямку є компанія Cisco. Навчальний матеріал курсів професійних сертифікацій Cisco Certified Network Associate, Cisco Certified Cybersecurity Associate, Cisco Certified DevNet Associate тощо включено до навчальних дисциплін відповідних освітніх програм, а здобувачі освіти через освітню платформу Cisco Netacad отримують доступ до навчальних матеріалів, програмного забезпечення, засобів оцінювання набутих знань та навичок тощо.

Черговим успішним підтвердженням високого рівня підготовки в Житомирській політехніці стала успішна здача сертифікаційного іспиту та отримання професійного сертифікату Cisco Certified Network Associate здобувачем освіти з бакалаврської освітньої програми «Кібербезпека» Андрієм Єфіменком.

Це досягнення стало можливим завдяки як якісній підготовці та цілеспрямованості студента щодо досягнення результату, так і умовами, які були створені для його досягнення в Житомирській політехніці, а саме доступу до реального мережного та кібербезпекового обладнання в лабораторіях кафедри компʼютерної інженерії та кібербезпеки, використанні університетських засобів емуляції мережних середовищ, консультуванню та наставництву професійних інструкторів-викладачів.

Варто зазначити, що зараз Андрій навчається за програмою академічної мобільності Erasmus+ на магістерській програмі «Cybersecurity» в університеті Sapienza (м. Рим, Італія), а компетентності та досвід, які він набув протягом навчання у Житомирській політехніці та протягом підготовки до сертифікації, стали йому в нагоді при вивченні відповідних освітніх компонент цієї програми.

Вітаємо Андрія з чудовим результатом, бажаємо, щоб подальші професійні виклики долалися легко і швидко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */