Протягом 2-6 грудня, в межах реалізації проєкту міжнародної академічної мобільності ERASMUS+/KA171, відбувся робочий візит представників Державного університету «Житомирська політехніка» до Zagreb School of Business (Хорватія). Візит передбачав зустрічі з керівництвом ЗВО-партнера та проведення воркшопів для адміністрації і науково-педагогічних працівників.
Проректор з науково-педагогічної роботи та молодіжної політики Олена Денисюк та провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Артур Махно провели робочу зустріч із керівником Zagreb School of Business, деканом Гораном Лубуричем (Goran Luburić), та координатором міжнародної роботи бізнес-школи, заступником декана Невеном Шипічем (Neven Šipić).
Під час зустрічі обговорили пріоритети реформування вищої освіти в Україні в умовах воєнного стану, поточний стан співпраці між нашими закладами вищої освіти, а також домовилися про підготовку низки міжнародних проєктів як освітнього, так і наукового спрямування. Дякуємо нашим партнерам за активність у співпраці!
- Механізми моніторингу якості освітніх програм у Житомирській політехніці за різними рівнями відповідальності: досвід, що може бути імплементований хорватськими партнерами.
- Розвиток педагогічних компетентностей науково-педагогічних працівників: підходи Державного університету «Житомирська політехніка».
- Ключові моменти підготовки та реалізації міжнародних проєктів із розвитку потенціалу вищої освіти.
- Як написати успішний проєкт: приклади імплементації міжнародних проєктів програми ЄС «ERASMUS+» у Житомирській політехніці.
Усі, з ким зустрічалися колеги під час візиту, висловлювали підтримку Україні, ділилися досвідом допомоги нашій країні, розповідали про власні трагічні сторінки історії, досвід повоєнної відбудови та те, як змінилася Хорватія зараз. Усі бажали миру Україні та процвітання. Дякуємо всім за допомогу та підтримку!
Окрім офіційної частини, візит супроводжувала неймовірна різдвяна атмосфера, до якої протягом перших днів, за словами колег, було складно звикнути. Загреб активно готується до Різдва та новорічних свят: на вулицях багато світла, вогнів, дітей із батьками, молоді, людей старшого віку, які спілкуються різними мовами – чути українську. Віримо в магію прийдешніх свят та мир для України!