Науково-методичний семінар аспірантів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»

Shares

5 грудня відбувся науково-методичний семінар для аспірантів 1-го року навчання спеціальності «Комп’ютерні науки», ОНП «Комп’ютерні науки». До семінару долучились аспіранти, гарант ОНП та науковий керівник здобувачів д.т.н., с.н.с. Сергій Ковбасюк, завідувач кафедри комп’ютерних наук, доктор філософії з комп’ютерних наук Марина Граф, наукові співробітники кафедр комп’ютерні науки та комп’ютерна інженерія та кібербезпека. Призначення таких семінарів – надання можливості різностороннього бачення наукової проблеми, побудови адекватної структури дисертації, можливостей розширення професійного кола спілкування.

Під час семінару розглядались організаційні питання, питання підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії, наукові напрямки, правила отримання ступеня доктора філософії в Україні та права і обовʼязки аспіранта.

Також аспіранти мали можливість розповісти колегам про обрані теми своїх досліджень та отримати зворотній зв’язок: питання, коментарі, критику та корисні поради. Виступ на такому семінарі – одна з перших можливостей для аспірантів щодо презентації своїх робіт в публічному просторі та має на меті допомогти молодим вченим прямувати наміченим курсом в проведенні наукового дослідження. З іншої сторони, участь в обговоренні робіт колег-аспірантів розвиває навички експертного оцінювання. Роботи було презентовано з врахуванням попередньо обраного пріоритетного напрямку ОНП та створюваної наукової школи: сталий розвиток регіону, зокрема, задля можливості створення інформаційно-комунікаційної системи комплексного моніторингу регіону з метою підвищення ефективності управління усіма сферами шляхом цілеспрямованої та скоординованої роботи регіональних структур і служб

Проведення науково-методичного семінару є важливим етапом у науковому розвитку аспірантів, адже це дозволяє надати чіткі орієнтири та корисні рекомендації для підготовки та захисту дисертацій. Учасники змогли отримати цінні знання та навички, а також обговорити важливі аспекти навчального процесу, процедур захисту та інтернаціоналізації наукових досліджень. Такі заходи є надзвичайно корисними, а тому їх проведення повинне стати регулярною практикою, оскільки забезпечує постійний обмін досвідом між викладачами, науковими керівниками та аспірантами, підтримуючи високий рівень підготовки наукових кадрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */