Результати представників Житомирської політехніки на 14-му Чемпіонаті Світу екіпажів команд IDBF з веслування на човнах «Дракон»

Shares

З 3 по 8 вересня 2024 року в місті Ровенна, Італія відбувся 14-й Чемпіонат Світу екіпажів команд IDBF з веслування на човнах «Дракон», де студенти та викладач Державного університету « Житомирська політехніка» виступили за команду Каїзер та показали гарний результат. У змаганнях брали участь понад 163 клубів з 30 різних країн світу.

Спортсмени змагалися на дистанціях 200 м., 500 м., 2000 м., в човнах класу D-12 та D-22 у Відкритому та змішаному класах.

Студенти вибороли нагороди:

• Умінський Юрій, студент групи НБ-7
    4 срібних медалі
    1 бронзова медаль
    4 золотих медалі з них 3 в категорії PD-2 змішаний клас 50 Ветеранів «Парадрагон» 50 веслувальників здорових.
  • Малькова Анна, студентка групи ПЛ-10
    2 золотих медалі одна з них в категорії PD-2 змішаний клас 50 Ветеранів «Парадрагон» на 50 веслувальників здорових
  • Сарнавська Ольга, студентка групи ФБС-9
    3 золотих медалі в категорії PD-2 змішаний клас 50 Ветерани « Парадрагон» на 50 веслувальників здорових.

Доктор філософії, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Гресь Марина Ярославівна здобула 3 золотих медалі в категорії PD-2 змішаний клас 50 Ветерани « Парадрагон» на 50 веслувальників здорових.

По загальному медальному заліку здобутих нагород клуб Каїзер Житомир посіли 4 місце серед найсильніших 163 клубів з 30 країн світу серед 6000 учасників змагань.