Аграрний сектор України стрімко розвивається, перетворюючись на високотехнологічну галузь, що потребує кваліфікованих кадрів, які володіють сучасними знаннями й навичками. Саме тому, починаючи з 2024 року, ми відкриваємо в Житомирській політехніці унікальну освітню програму 201 “Агрономія”, що зорієнтована на амбітних людей, які прагнуть до змін та хочуть зробити власний внесок у розвиток агросектору України. Наше завдання – формувати якісний кадровий потенціал для агробізнесу.
Команда Житомирської політехніки завжди реагує на запити стейкхолдерів та актуалізує діяльність відповідно до вимог часу. Сьогодні в університеті відбувся аграрний форум “Інноваційне аграрне виробництво – гарантія продовольчої безпеки”.
У відкритті форуму взяв участь заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктор Градівський. До роботи форуму долучилися представники влади, бізнесу, освітянська та наукова спільнота. Пленарне засідання включало ряд доповідей та виступів поважних спікерів, які представляли наступних стейкхолдерів:
- Управління агропромислового комплексу Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної військової адміністрації
- Інститут сільського господарства Полісся НААН України
- Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області
- Державна установа “Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія”
- Асоціація хмелярів України
- Національний університет водного господарства та природокористування, Житомирський агротехнічний фаховий коледж
- ТОВ “Брусвяна”, ТОВ “Горіх Полісся”, ТОВ “Овочевий комбінат Станишівка”
- ТОВ “Суффле Агро Україна”, ФГ “Кучер і Мед”, ФГ “Романів хліб”
Дякуємо кожному за інтерес та розуміння актуальності події! Ми цінуємо ваш досвід та дякуємо за можливості, що відкриваються в результаті нашої співпраці! Джерелом сталого розвитку держави, суспільства та його добробуту є гармонійний розвиток теорії, науки та освіти, виробництва та бізнесу.
Унікальність в освітньому процесі:
- Сучасні та інноваційні технології в агрономії
- Харчові фіторесурси та продовольча безпека
- Європейський зелений курс
- Експертиза та сертифікація харчових фіторесурсів та продукції
- Контроль здоров’я фітоценозів і трофологія
- Моніторинг екосистем природи
- Виробництво та обіг органічної сировини і продукції
Ми впевнені, що випускники освітньої програми 201 “Агрономія” стануть лідерами впровадження інноваційних підходів та технологій у сфері агробізнесу, сприяючи тим самим підвищенню продуктивності, якості та стійкості продовольчої системи України.
Разом рухаємось вперед, створюючи майбутнє для агробізнесу України!