На Кубку України з боротьби самбо студенти ЖДТУ зайняли призові місця

Shares

З 9 по 11 вересня у  Києві проходив Кубок України з боротьби самбо. В цих змаганнях  взяла участь збірна команда Житомирського державного технологічного університету у складі студентів –  Гапон Вікторії, Гринчука Владислава, Михайлова В’ячеслава, Рудницького Максима.

Гапон Вікторія 9 вересня виборола 2 місце, Гринчук Влад – 2 місце та Михайлов В’ячеслав також зайняв 2 місце.

Крім цього, 10 вересня серед молоді Гапон Вікторія виборола 1 місце. Змагання серед дорослих відбувалися 11 вересня  і на них Гапон Вікторія посіла 5 місце, Рудницький Максим – 5 місце.

Житомиряни посіли загальне 3 місце в командному заліку серед старших юнаків і 3 місце серед дорослих. Загалом на Кубку України було близько 200 спортсменів.