Фаховий вебінар «Головне про SOC: навіщо, як та коли?» від експертів компанії ТОВ «Інфопульс-Україна»

Shares

22 лютого 2022 року фахівці-експерти багаторічного партнера Житомирської політехніки – компанії ТОВ «Інфопульс-Україна» Дмитро Сірош (Cybersecurity Delivery Manager), та Костянтин Лосінський (Expert Security Specialist) провели професійний кібербезпековий вебінар «Головне про SOC: навіщо, як та коли? ( Essential SOC: whys, whens, and hows)».

На вебінарі розглядалися питання повʼязані з забезпеченням комплексного підходу до побудови систем захисту бізнесу з використанням операційного центру кібербезпеки (SOC, Security Operation Center), зокрема:

– питання повʼязані з розумінням поняття SOC, його ролі в системі безпеки організації;

– питання коли SOC буде корисний та як визначити вдалий час для його впровадження;

– питання що краще – позмінний чи подобовий варіант моніторингу та реагування на інциденти.

Також на заході були розглянуті три реальні практичні сценарії (кейси) застосування SOC, а саме:

Сценарій 1 – Виявлення випадків викрадення ідентифікаційних даних;

Сценарій 2 – Реакція на атаки програм-вимагачів;

Сценарій 3 – Попередження вразливостей у корпоративній мережі організації.

До події долучилися більше 40 представників професійної спільноти та зацікавлених осіб. Від Житомирської політехніки долучилися викладачі кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Єлизавета Байлюк, Олександра Покотило та Андрій Єфіменко, а також студенти 4-го курсу бакалаврату Дмитро Тальченко, Євгеній Могильний, Максим Бацманов, Михайло Куліш, Єгор Вегерін, Андрій Лещенко, Артем Базилюк, Богдан Фальковський, Вадим Кобилинський, Ілля Хімічук, Михайло Гончаров, Олександр Островський, Роман Коренєв, Микита Рабчинський та студенти 1-го курсу магістратури Марія Колощук, Валентин Євпак, Олексій Колесник, Нікіта Уваров, Дмитро Боговик, Богдан Олексюк, Андрій Савчук. що навчаються за спеціальностю «Кібербезпека».

Матеріал вебінару, особливо його практична частина, а саме аналіз практичних кейсів, був цікавим та корисним розширенням матеріалу, що розглядався в межах університетських навчальних дисциплін «Кібероперації» та «Моніторинг, аудит та управління системами кібербезпеки», які викладаються відповідно студентам-бакалаврам та студентам-магістрам ОПП «Кібербезпека».

Щиро дякуємо компанії ТОВ «Інфопульс-Україна» за можливість чергового долучення до такого чудового професійного заходу.

Кафедра компʼютерної інженерії та кібербезпеки

P.S. З деталями вебінару можна ознайомитися за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */