27 березня студенти спеціальностей «Психологія», «Журналістика», «Філософія» та «Інженерія програмного забезпечення» вивчали можливості використання усної історії у професійній діяльності. Захід проводила кризова психологиня, психотерапевтка, міжнародна тренерка з WenDo та асертивності Оксана Трибун. На заході обговорювали значення усної історії, її вплив на суспільство, збереження пам’яті та роботу з травматичним досвідом. Однією з ключових тем стало обговорення документального фільму «Жіночі історії. Про це не можна мовчати», який торкається глибоких особистих переживань та важливих суспільних процесів.
«Особлива вдячність кожному студенту та студентці, які були присутні на зустрічі! Їхні щирі думки, активність і готовність розвивати методику усної історії на Житомирщині надихають та дають надію, що ми разом зможемо ще більше! Збереження історії – це наша спільна відповідальність. Дякую за цей день і за вашу небайдужість!» – коментує Оксана Трибун.
«Ми з Оксаною Антонівною співпрацюємо уже дуже тривалий період, вона завжди має гарні ідеї, втілення яких сприяє як професійному становленню студентів, так і реалізації спільних викладацько-студентських проєктів. Особисто для себе відкрив терапевтичний ефект, який справляє медіаконтент не тему усної історії. Маючи досвід ведучого телепередач на близьку до неї тематики, переконаний, що в рамках роботи Центру медіатехнологій зможемо цикл передач щодо усної історії, яку зможуть використовувати у своїй роботі психологи», – наголошує Вадим Слюсар, завідувач кафедри журналістики та філософських студій.