Запрошуємо долучитися до Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Національна безпека в умовах війни, післявоєнної відбудови та глобальних викликів XXI століття», яка відбудеться 12-13 грудня 2024 року.
ТЕМАТИЧНІ СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ:
- Сучасна парадигма публічного управління та адміністрування.
- Національна безпека України та стратегічні сфери її забезпечення в умовах викликів ХХІ ст.
- Правовий режим воєнного стану: проблеми дотримання прав та свобод громадян.
- Міжнародні відносини та політичні студії в умовах геополітичних загроз.
УМОВИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ
До участі в конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, практичні фахівці, здобувачі вищої освіти.
Форма проведення: змішана (очно у конференц-залі Державного університету «Житомирська політехніка», а також дистанційно за посиланням: https://meet.google.com/zxk-kudn-vkt
Програма конференції буде розміщена до 10 грудня за посиланням: https://fpup-news.ztu.edu.ua/, та додатково розіслана учасникам, які надіслали матеріали.
Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.
Тези необхідно надіслати на електронну адресу оргкомітету до 11.12.2024 року (включно!). Студенти допускаються до участі в конференції за умови надсилання тез їх доповіді з електронної пошти їх керівника. Після надання матеріалів обов’язково очікуйте підтвердження про їх отримання.
Назва файлу повинна відповідати прізвищу автора. Наприклад: Коваль_Тези.
Електронна адреса: conf.nb@ztu.edu.ua
Видання матеріалів КОНФЕРЕНЦІЇ
За результатами роботи конференції тези доповідей учасників будуть розміщені на сайті https://conf.ztu.edu.ua/ до 31.12.2024 р.
Вимоги до оформлення ТЕЗ доповідей
1. Матеріали повинні бути представлені українською, польською чи англійською мовою.
2. Обсяг тез не повинен перевищувати 4 сторінок зі списком використаних джерел.
3. Матеріали повинні бути підготовлені за допомогою редактора MS Word. Аркуш формату А4. Поля – 2 см зі всіх боків. Шрифт Times New Roman, кегель – 14, інтервал –1,5, перший рядок – 1.
4. Загальна схема побудови тез:
– назва тематичної секції конференції;
– прізвище та ініціали автора, ЗВО, (для здобувачів вищої освіти – додатково відомості про наукового керівника: ПІБ, науковий ступінь, вчене звання, посада), установа, місто – у правому верхньому кутку (без скорочень);
– назва тез – великими літерами, напівжирним шрифтом по центру.
5. У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [7, с. 16].
6. Список використаних джерел (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Список використаних джерел:» відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису. https://drive.google.com/file/d/1nvn6qugHFKDlZKeevaFhFFW5SWJjNvqy/view
Роботи, що не відповідають вимогам, або не представлені у встановлений термін, не розглядаються.
Організаційний внесок
Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.
КОНТАКТНА ОСОБА
КСЕНДЗУК Валентина – заступник декана факультету національної безпеки, права та міжнародних відносин Державного університету «Житомирська політехніка, д.н.д.у., к.е.н., доцент.
тел. 063 367 13 78