Круглий стіл зі стейкхолдерами щодо обговорення ОПП «Захист України та національне лідерство»

Shares

9 грудня відбулося засідання Круглого столу із залученням зовнішніх та внутрішніх стейкхолдерів за спеціальністю 014.16 «Середня освіта (Захист України)», ОПП «Захист України». До зустрічі у змішаному форматі долучилися представники академічної спільноти, органів місцевого самоврядування, роботодавці та здобувачі вищої освіти усіх курсів. Усі учасники публічного обговорення мали можливість заздалегідь ознайомитися із проєктом освітньо-професійної програми.

Ключовими стейкхолдерами на зустрічі виступили:

  • Венцель Н. В. – директор Наукового ліцею Державного університету «Житомирська політехніка»
  • Воробйов В. М. – методист лабораторії методичного забезпечення Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
  • Кондратюк С. В. – заступник директора з навчальної роботи Житомирського торговельно-економічного фахового коледжу ДТЕУ
  • Чурчун Н. І. – директор гімназії №5 м. Бердичева.
  • Столяр Л. О. – директор Бистрицького ліцею Райгородоцької сільської ради Бердичівського району
  • Чугунов С. О. – викладач дисципліни «Захист України» Наукового ліцею Державного університету «Житомирська політехніка»
  • Шостак В. Б. – викладач дисципліни «Захист України» гімназії №5 м. Бердичева.
  • Участь у зустрічі взяли також й інші зацікавлені сторони.

Під час активної дискусії зовнішні та внутрішні стейкхолдери відзначили високий рівень якості освітніх програм, їх актуальний зміст і відповідність сучасним вимогам ринку праці. Учасники круглого столу надали цінні пропозиції та рекомендації для вдосконалення програм, зокрема кандидат філософських наук, завідувач кафедри психології та соціального забезпечення Оксютович Марина Олександрівна запропонувала додати такі дисципліни як «Психологія кризових та екстремальних ситуацій», «Нутриціологія», «Основи психологічного тренінгу». Воробйов Валерій Миколайович, засновник та інструктор школи домедичної допомоги «Жива», методист Інституту післядипломної педагогічної освіти, відзначив, що сьогодні у Житомирі та області створені осередки підготовки молоді, і акцентував необхідність організації підготовки студентів Житомирської політехніки у цих осередках. Кандидат філософських наук Зайко Леся Яківна наголосила на важливості основ медіаграмотності викладачів та здобувачів освіти та запропонувала додати дисципліну «Медіаграмотність» до курсу.

Нікітчин Дмитро та Вознюк Богдан (студенти груп ЗУ-1 та ЗУ-2) подякували за можливість ознайомитися з освітньо-професійною програмою. Студенти відзначили, що вони мають змогу приймати участь у зустрічах з експертами – військовими журналістами, пластунами, медиками.

Усі зауваження та ідеї будуть детально розглянуті на засіданні кафедри філософсько-історичних студій та масових комунікацій з метою доопрацювання й подальшого вдосконалення проєкту програми.

«Наша освітньо-професійна програма як живий організм постійно розвивається та удосконалюється. У цьому для нас є надзвичайно слушними поради стейкхолдерів, здобувачів та викладачів. Маємо низку студентських проєктів, зокрема «Усна історія», «Герої серед нас», які реалізовуватимемо у найближчій перспективі», – коментує результати Круглого столу завідувач кафедри філософсько-історичних студій та масових комунікацій Вадим Слюсар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */