Фінал Hardware Hackathon в Житомирській політехніці!

Shares

6-8 грудня у Житомирській політехніці відбувся фінал Hardware Hackathon, присвяченого післявоєнній відбудові України. Захід був організований Інноваційним хабом Житомирської політехніки та факультетом комп’ютерно-інтегрованих технологій, мехатроніки і робототехніки за підтримки інвестиційної компанії BGV Group Management Геннадія Буткевича.

Хакатон розпочався 1 листопада та проходив у 2 етапи:

1 етап – онлайн-тренінги від фахівців з перспектив розвитку напрямів хакатону та тренерів зі створення та реалізації власного стартапу;

2 етап – формування та подача власних інноваційних рішень учасниками/командами, відбір фіналістів та фінал.

На перший етап було зареєстровано близько 100 учасників, серед яких були учні та студенти закладів освіти Житомирщини. На другий етап було подано 21 проєкт та відібрано до фіналу 11 проєктів.

6-8 грудня Житомирська політехніка стала майданчиком для розробки технологічних рішень, спрямованих на відновлення інфраструктури та підвищення якості життя у повоєнний період. Учасники доопрацьовували свої ідеї у сферах енергетики, робототехніки, промислової автоматизації, реабілітації та безпеки, збирали прототипи в лабораторіях Житомирської політехніки та тестували їх. У кінцевому результаті кожна команда провела короткий пітч перед журі, демонструючи свій прототип. Презентації оцінювалися за критеріями інноваційності, практичності, технічної реалізації, потенціалу масштабування та якості презентації.

Серед 4 проєктів від команд ліцеїстів та 7 проєктів від команд студентів журі обрало переможців.

І місце серед ліцеїстів отримала команда «Мрії» (Поліщук Каріна, Євланов Данііл. Відокремлений підрозділ «Науковий ліцей» Державного університету «Житомирська політехніка») з проєктом «Рухома платформа для розпізнавання мін та інші вибухонебезпечних пристроїв».

І місце серед студентів розділило одразу дві команди

«ВітрячОК» (Ворожбітов Олександр, Горбік Денис, Кунікін Іван) з проєктом «Вертикально-осьовий вітровий генератор із застосуванням алгоритму трекінгу точки максимальної потужності»;

«PetSens» (Горлаківський Антон, Хомич Роман, Нагорний Тарас) з проєктом «Смарт нашийник»

Дякуємо всім учасникам, впевнені, що цей захід стане чудовим стартом для нових цікавих проєктів та досліджень у напрямі повоєнної відбудови та розвитку технологічних стартапів!

Дякуємо BGV Group Management за неоціненну підтримку та віру в інноваційний потенціал молоді України.

Фото: відділ маркетингу та зв’язків з громадськістю; Мартін Богдановський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */