12 листопада 2024 року, відповідно до плану заходів зі здобувачами вищої освіти, керівник Центру розвитку професійної кар’єри Державного університету «Житомирська політехніка» Вячеслав Ткачук зустрівся зі студентами спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» та провів пізнавальну бесіду на тему: «Розвиток професійної кар’єри фахівця із соціального забезпечення (на прикладі використання інструменту LinkedIn)». В обговоренні теми заходу взяли участь здобувачі вищої освіти, а також викладачі кафедри психології та соціального забезпечення, гаранти та члени робочих груп освітньо-професійних програм «Соціальне забезпечення» та «Управління у сфері соціального забезпечення» д.е.н., проф. Дмитро Мельничук, к.е.н., доц. Ірина Жалінська, к.е.н. Ірина Войналович.
Під час зустрічі здобувачі вищої освіти ознайомилися зі структурою, метою та напрямами роботи Центру розвитку професійної кар’єри Житомирської політехніки, серед яких: проведення зустрічей зі студентами на пізнавальні теми щодо побудови професійної кар’єри, сприяння комунікаціям здобувачів вищої освіти із роботодавцями задля створення належних передумов щодо обрання місць проходження виробничих і переддипломної практик відповідно до укладених договорів про співпрацю, допомога у підготовці резюме та супровідних документів для подання на вакантні посади. Окремої уваги було приділено особливостям розвитку професійної кар’єри фахівця із соціального забезпечення за сучасних умов та обставин. Зокрема, для зміцнення бренду фахівця запропоновано використовувати ефективні інструменти LinkedIn, що дає змогу:
- доєднатися до спільноти фахівців платформи, заявивши про свою готовність до професійної взаємодії;
- у зручній формі ділитися зі спільнотою мережі освітніми, науковими та професійними здобутками;
- презентувати практичні уміння та навички і, що найголовніше, отримати їх підтвердження від тих користувачів LinkedIn, з якими відбувалася взаємодія протягом набуття загальних та спеціальних компетентностей, у тому числі, під час роботи над спільними освітніми та науковими проєктами, участі у тренінгах, круглих столах та воркшопах.
Здобувачам вищої освіти було запропоновано створити власні профілі у професійній мережі LinkedIn, заповнити їх відповідно до вказівок інструкції, попередньо підготовленої спеціалістами Центру, та підписатися на оновлення стрічки новин офіційної сторінки Житомирської політехніки на даній платформі (https://www.linkedin.com/school/zpsu).
Висловлюємо щиру вдячність колективу кафедри психології та соціального забезпечення Житомирської політехніки за сприяння у проведенні зустрічі зі студентами спеціальності 232 «Соціальне забезпечення» щодо сучасних підходів та інструментів побудови й розвитку професійної кар’єри. Сподіваємося, що набуті практичні навички з ефективного використання інструментів LinkedIn будуть корисними для здобувачів вищої освіти на шляху зміцнення їх персонального бренду у сфері соціального забезпечення.