1-й Регіональний форум «Сталий розвиток: кращі практики співпраці влади, бізнесу та громадянського суспільства» в Житомирській політехніці!

Shares

Перший регіональний форум «Сталий розвиток: кращі практики співпраці влади, бізнесу та громадянського суспільства» сьогодні відбувся на базі Державного університету «Житомирська політехніка». Захід став платформою для діалогу між представниками державних та місцевих органів влади, наукової спільноти, бізнесу та громадянського суспільства задля реалізації спільної мети – досягнення Цілей сталого розвитку. Проведення форуму стало можливим у результаті об’єднання зусиль Житомирської обласної військової адміністрації, Житомирської обласної ради та Державного університету «Житомирська політехніка».

Учасники форуму:

  • Бізнес: ТОВ «Органік Мілк», ПП «ГАЛЕКС-АГРО», АТ «ЖИТОМИРСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД», ТОВ «Овочевий комбінат Станишівка», група компаній «BTU», ТОВ ТК «ПОЛІССЯ-ПРОДУКТ», ПРАТ ВКФ «ЛЕСЯ», ПрАТ «Коростенський завод МДФ», ПП «Металофасад», ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна», ІП «Євроголд Індестріз ЛТД», ТОВ «ФПС Флексіблс Україна», Поліський природний заповідник, ПЗ «Древлянський».
  • Влада: Житомирська обласна військова адміністрація, Житомирський обласний центр зайнятості; Коростишівська міська територіальна громада, Вільшанська сільська територіальна громада, Тетерівська сільська територіальна громада, Хорошівська селищна територіальна громада, Високівська сільська територіальна громада, Березівська сільська територіальна громада.

З вітальним словом до учасників звернувся начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Ректор Віктор Євдокимов привітав учасників форуму та наголосити, що форум у Житомирській політехніці проводиться невипадково, оскільки саме в університеті у вересні 2024 року було створено Науково-дослідний інститут проблем сталого розвитку, який є єдиним у регіоні науковим центром, де досліджуються та впроваджуються інноваційні підходи у сфері сталого розвитку. Директором інституту є доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України Людмила Романчук.

Відповідно до програми форуму, на пленарному засіданні обговорили такі важливі теми, як сталий розвиток від глобальних стандартів до локальних практик, управління природними ресурсами в контексті сталого розвитку, органічне виробництво, оцінка можливостей для впровадження цілей сталого розвитку в діяльність територіальних громад, енергоефективність та енергозбереження, інновації та технології для сталого розвитку тощо.

Дякуємо всім учасникам за активну участь, дискусії та вже сплановану роботу в короткостроковій й довгостроковій перспективі! Разом ми робимо кроки до сталого майбутнього!

Більше фото в нашій Галереї

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */