Викладачі кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки – нові експерти Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Shares

Ефективне проведення акредитаційних процедур університетських освітніх програм, як українськими, так і міжнародними акредитаційними агентствами, передбачає залучення експертів, які мають високу фахову підготовку. Як правило, такими експертами є науково-педагогічні працівники провідних закладів вищої освіти, кращі здобувачі вищої освіти та професіонали-практики з бізнес-середовища.

В Україні основним агентством, яке проводить акредитації освітніх програм бакалаврського та магістерського рівнів, а також рівня доктор філософії, є Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. Саме з цим агентством тісно співпрацюють майже всі вітчизняні університети. Житомирська політехніка не є виключенням – багато хто з викладачів та студентів університету є експертами агентства, членами галузевих експертних рад.

Університет, як невід’ємна складова освітнього середовища України, орієнтований на підвищення якості освіти у державі. З цією метою у закладі загалом та у його структурних підрозділах, зокрема на факультеті інформаційно-комп’ютерних технологій, створені сприятливі умови для долучення викладачів та студентів до лав експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

І це дає результат, за останній рік зросла кількість експертів агентства від Житомирської політехніки у галузі 12 Інформаційні технології, а саме, після успішного проходження весняних та літніх тренінгів статус експерта отримали такі викладачі кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки:

  • Олена Головня, доцент кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, к.пед.н., доцент – експерт за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія» (протокол № 15 (65) від 27.08.2024 р.);
  • Олексій Шелуха, доцент кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, к.т.н. – експерт за спеціальностями 123 «Комп’ютерна інженерія», 125 «Кібербезпека та захист інформації» (протокол № 10 (60) від 14.05.2024 р.).

Діяльність у ролі експертів дасть нашим колегам змогу зробити власний внесок у підвищення якості вищої освіти в Україні, а також поширити кращі практики реалізації освітніх програм в університетському середовищі Житомирської політехніки.

Найщиріші вітання колегам з досягненням та побажання наснаги у подальшій діяльності.

Кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */