Налагодження співпраці Житомирської політехніки з Інститутом дослідження кібервійни

Shares

Формування ефективної та надійної системи кібербезпеки інформаційного простору України неможливе без налагодження ефективних комунікацій та співпраці між усіма категоріями стейкхолдерів – користувачами публічних та комерційних ІТ-сервісів, представниками бізнесу, освітніх та наукових закладів, державних організацій, а також громадського сектору.

Державний університет «Житомирська політехніка» як провідний заклад вищої освіти регіону, у межах реалізації власної стратегії розвитку активно співпрацює з широким колом наявних партнерів та активно залучає до нього нових учасників.

На початку серпня 2024 року до кола партнерів університету долучилася Громадська організація «Інститут дослідження кібервійни» (ICWR, Institute of Cyber Warfare Reasearch), з якою було укладено Меморандум про партнерство та співпрацю.

Метою та завданнями діяльності ICWR є:

  • створення та підтримка платформи для державно-приватного партнерства, міжнародної взаємодії, підвищення готовності до кооперації під час криз та конфліктів;
  • дослідження практик ведення гібридної та кібервійни, механізмів залучення кіберволонтерів, обмін досвідом у протидії сучасним загрозам;
  • реалізація та фінансування проєктів в Україні для підвищення стійкості, залучення інвестицій у розвиток національного ринку кібербезпеки;
  • розвиток експертного та наукового середовища, проведення професійних тренінгів і навчань, сприяння у правовому захисті кіберспільноти.

Згадані завдання ICWR багато в чому корелюють з завданнями, які вирішуються фахівцями Житомирської політехніки, тобто є можливість за рахунок синергетичної діяльності партнерів вирішувати їх раціональніше та ефективніше. Водночас є багато завдань, які ще не вирішувалися, відповідно сумісна робота над ними має всі перспективи для досягнення гарних результатів.

Варто зазначити, що для Житомирської політехніки налагодження співпраці з ICWR – це вагомий крок з підтримки та розвитку університетських бакалаврських та магістерських освітніх програм «Кібербезпека» та «Комп’ютерна інженерія».

Впевнені, що розпочата співпраця буде тривалою та плідною, як для Житомирської політехніки, так і для компанії ICWR.

Більше дізнатися про діяльність Інституту дослідження кібервійни можна на:

Facebook-сторінці

Web-сайті

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */