Загинув випускник Житомирської політехніки Вадим Бужимський

Shares

Сьогодні особливо важко підібрати слова, сформулювати думку та висловити співчуття. Горе прийшло в сім’ю нашої колеги, випускників університету…

Вшануймо пам’ять випускника Державного університету «Житомирська політехніка» Бужимського Вадима Юзефовича (18.07.1971 – 17.06.2024). У 1999 році Вадим Юзефович отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобув кваліфікацію економіста з бухгалтерського обліку і аудиту. Він був підприємцем, протягом багатьох років займався розвитком власного бізнесу у сфері торгівлі.

Вадим був мобілізований до лав Збройних Сил України у липні 2023 року, пройшов навчання у Німеччині, до останнього подиху був вірний конституційному обов’язку щодо оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості. 17 червня 2024 року старший сержант, командир 1-го піхотного відділення 1-го піхотного взводу 1-ї піхотної роти військової частини 4***, Вадим Юзефович Бужимський, загинув на Донеччині, виконуючи бойове завдання.

Вадим Бужимський любив життя, вмів дружити та працювати, був відкритим і людяним, завжди намагався допомогти, зробити максимум зі своїх можливостей, обожнював свою сім’ю, дружину Катерину та двох прекрасних синів. Старший син також наш випускник, офіцер, служить у Збройних Силах України. Вадим Юзефович був відданим Батьківщині та виховав гідного сина України!

Колектив та здобувачі освіти Державного університету «Житомирська політехніка» висловлюють глибокі співчуття дружині загиблого воїна, доценту кафедри менеджменту, бізнесу та маркетингових технологій Катерині Олександрівні Бужимській, синам, рідним і близьким загиблого Героя.

Війна та смерть вирвала Вадима Юзефовича з виру життя, він поповнив ряди небесного війська…

Вічна слава і світла пам’ять Герою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */