Семінар «Стратегія ЄС щодо управління людськими ресурсами для дослідників (HRS4R)» в Житомирській політехніці

Shares

Дводенний семінар «Стратегія ЄС щодо управління людськими ресурсами для дослідників (HRS4R)» розпочався 29 травня в Державному університеті «Житомирська політехніка».

Беззаперечним є важливість даного питання для розвитку університетів в Україні. Саме HR-стратегія ЄС для дослідників є тим інструментом, що дозволить нам розвинути кращі дослідницькі спроможності. Житомирська політехніка вперше серед закладів вищої освіти України ініціює імплементацію даного питання.
Спікер семінару – доктор Герхард Дуда, голова дослідницького комітету Німецької асоціації ректорів, експерт Єврокомісії з питань досліджень та інновацій і член спеціальної групи Європейської асоціації університетів з питань України.
Для участі в семінарі ми запросили представників:
  • Сумського державного університету
  • Маріупольського державного університету
  • Національного авіаційного університету
  • НТУ «Дніпровська політехніка»
  • Житомирського державного університету імені Івана Франка

Дякуємо керівництву закладів вищої освіти за підтримку нашої ініціативи та участь у семінарі.

Ми прагнули обговорити стратегію ЄС з управління людськими ресурсами для дослідників (HRS4R) з групою університетів-лідерів, щоб започаткувати зміни у процесі управління людським капіталом українських університетів у напрямі відповідності стандартам ЄС. Сподіваємося, що нам це вдасться.

У перший день семінару всі учасники – представники запрошених закладів вищої освіти – познайомилися, презентували існуючі університетські HR-стратегії та обговорили виклики, що існують в освітньо-науковому просторі щодо імплементації цих питань.

Наш гість доктор Герхард Дуда представив доповіді «Charter and Code (C&C) and the Human Resources Strategy for Researchers (HRS4R) – the Experience of Its Implementation» та «Recent Issues of European Research Policies – Where Is the Trend Going and How Does EU Research Policy Function». Ми проговорили найбільш актуальні питання для університетів та можливості, що відкриваються.

Активною була дискусія з місцевою владою та представниками бізнесу щодо обговорення стосунків університетів та неуніверситетського дослідницького сектору. Дякуємо в.о. голови Житомирської обласної ради Олегу Дзюбенко та заступнику начальника Житомирської військової обласної адміністрації Юрію Денисовцю за участь у панельній дискусії, а також за висловлені переконання, що співпраця між університетами та неуніверситетським дослідницьким сектором є ключовим фактором розвитку інновацій та економічного зростання міста й регіону. Важливо створити синергію між наукою та бізнесом, щоб результати досліджень могли бути втілені в життя. Лише спільними зусиллями ми можемо зробити Житомирщину центром інновацій та наукоємних галузей в Україні.

Дякуємо амбасадору Житомирської політехніки Артему Сердюку за участь у підготовці семінару, інформаційну підтримку, важливі рекомендації та комунікацію із запрошеним гостем!

Ми маємо бути на крок попереду, щоб бути конкурентоспроможними в освітньо-науковому європейському просторі. Впевнений, що сьогодні ми разом розпочали важливий етап у розвитку наших університетів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */