За ініціативою Центру ветеранського розвитку університету відбувся круглий стіл на тему: «Ветеранська політика в Україні та регіоні, роль і місце Центру ветеранського розвитку Державного університету «Житомирська політехніка» в загальній екосистемі реінтеграції ветеранів та ветеранок війни».
Як зазначила під час відкриття заходу координаторка Центру ветеранського розвитку проректор з науково-педагогічної роботи та молодіжної політики Олена Денисюк – «Центр ветеранського розвитку Житомирської політехніки є частиною загальної мережі Центрів ветеранського розвитку вищих навчальних закладів створених за ініціативою Міністерства у справах ветеранів та Міністерства освіти і науки України. Такі Центри на сьогодні відкрито в чотирнадцяти провідних вишах майже в усіх обласних центрах України. Вони є важливою складовою у процесі формування і реалізації державної політики у сфері професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих Воїнів».
«Основною метою створення Центру ветеранського розвитку Державного університету «Житомирська політехніка» є сприяння розвитку професійних навичок, перекваліфікації, професійної інтеграції та реінтеграції ветеранів війни, які звільняються або звільнені з військової служби та після лікування і реабілітації бажають здобути відповідну освіту, отримати знання для розвитку власної справи. Сприяння у реалізації державних освітніх програм, перекваліфікації, навчання членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України. Створення простору інформування та підтримки з питань ветеранської політики для дітей, та членів сімей ветеранів війни що вже здобувають освіту в Університеті». – зазначив під час своєї презентації керівник Центру ветеранського розвитку Університету Андрій Бродський.
У заході взяли участь декани всіх факультетів, а також завідувачі кафедр університету. Крім питань освіти за напрямами, які обирають ветерани та члени їхніх сімей, можливостей Житомирської політехніки щодо здобуття, відновлення та удосконалення професійних знань, умінь та навичок також обговорювалось питання підготовки фахівців із супроводу ветеранів війни відповідно нещодавно затвердженому та внесеному до Реєстру кваліфікацій професійному стандарту «Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб».
З метою вивчення потреби та кількості фахівців із супроводу в Житомирі та громадах області керівником Центру ветеранського розвитку запропоновано вивчити громадську думку з цього питання. Наступним етапом запропоновано практичний етап – реалізація Центром ветеранського розвитку власного пілотного проєкту «Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб».
Тож запрошуємо взяти участь у вивченні громадської думки та пройти коротке опитування за посиланням. Опитування анонімне. Збір конфіденційних даних при заповненні форми не проводиться.