Підтримка стейкхолдерів – провідних організацій не тільки області, а і усієї України – запорука успішного та якісного забезпечення надання освітніх послуг! 23 травня 2024 року за участю компаній, гаранта, робочої групи, науково-педагогічних працівників кафедри комп’ютерних технологій у медицині та телекомунікаціях, випускників та здобувачів відбувся круглий стіл по обговоренню освітніх програм «Біомедичний комп’ютинг» та «Біомедична інженерія» освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» за спеціальністю 163 «Біомедична інженерія».
З презентацією проєктів освітніх програм освітнього рівня «бакалавр» «Біомедичний комп’ютинг» та освітнього рівня «магістр» «Біомедична інженерія» спеціальності 163 «Біомедична інженерія» виступили гаранти – Тетяна Нікітчук, к.т.н., доц., декан факультету інформаційно-комп’ютерних технологій та Оксана Коренівська, к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних технологій у медицині та телекомунікаціях.
До обговорення освітніх програм спеціальності 163 «Біомедична інженерія» долучитись представники зацікавлених сторін, зокрема з пропозиціями та рекомендаціями виступили представники роботодавців, в тому числі випускники спеціальності різних років:
- Андрій Сімчук – керівник відділу логістики та ЗЕД ТОВ «Біонікс Лаб»;
- Олег Борисевич – інженер-радіолог КНП «Житомирський Обласний Онкологічний диспансер»;
- Андрій Луганський – директор КНП «Черняхівське ТМО»;
- Сергій Фещенко, Сергій Мешковець – інженери компанії Assist Medical™;
- Олег Стельмах, Іван Сторожук, Мирослав Петров – інженери відділень гемодіалізу Житомирської обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського;
- Катерина Терех – інженер з метрології та обслуговування медобладнання КНП “Коростенська ЦРЛ” Ушомирської сільської ради;
- Марія Нацевич – фахівець відділу по роботі з ключовими клієнтами ТОВ “МЕД ЕКСІМ”;
- студенти освітнього рівня «магістр»: Вадим Башинський, Юлія Дубова, Артем Гулько;
- студентки освітнього рівня «бакалавр»: Дар’я Денисюк, Анна Смірнова, Артур Шевчук;
- представники освітньої спільноти: Тетяна Нікітчук, Оксана Коренівська, Владислав Чухов, Роман Коломієць, Дмитро Морозов, Артур Корніюк, Олександр Дубина, Надія Грищенко, Валентин Ципоренко, Віталій Ципоренко, Олександр Горшенін.
Під час зустрічі обговорено питання змісту освітніх програм, зокрема визначено додаткові вибіркові компоненти, які дозволять здобувачам формувати індивідуальні освітні траєкторії більш якісніше та професійно направлено. Проговорено зміст та компетенції навчальних, виробничих, наукових та переддипломних практик, зацікавленість стейкхолдерів у проведені практик на базах закладів. Також обговорили питання обміну досвідом між працедавцями та здобувачами і викладачами освітніх програм, проведення відкритих лекцій, майстер класів, воркшопів стейкхолдерами.
Стейкхолдери зазначили потужне фундаментальне та науково-професійне підґрунтя освітніх програм, висловили підтримку та свою роль в практичній складовій підготовки спеціалістів, обґрунтували зацікавленість випускниками даної спеціальності.
Всі побажання та пропозиції стейкхолдерів для покращення освітніх програм будуть враховані у кінцевих їх варіантах. Сподіваємося на тривалу та плідну співпрацю з представниками бізнесу та іншими зацікавленими сторонами!