Студенти Житомирської політехніки перемогли у легкоатлетичних змаганнях

Shares

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні «Різдвяні старти»

6-7 січня 2024 р. в  м. Києві пройшли традиційні XXIX Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні «Різдвяні старти».

На дистанції 60 метрів з бар’єрами з результатом 8,17 сек. II місце посів студент спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Багінський Дмитро.

Чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики

5 січня 2024 р. пройшов чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики, де Багінський Дмитро також посів II місце.

Срібну нагороду на дистанції 60 метрів серед жінок з результатом 7,6 сек. здобула студентка спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Жданюк Дар’я .

Чемпіоном області на дистанції 60 метрів серед чоловіків з результатом 6,9 сек. став студент спеціальності 184 «Гірництво» Сметанніков Нікіта.

Вітаємо спортсменів з успішними виступами та бажаємо не зупинятися на шляху до нових звершень!