Професійний вебінар «Автоматизація Security Operation Center з використанням рішень IBM» від компанії «ІТ Спеціаліст»

Shares

5 грудня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки та здобувачі освіти Житомирської політехніки, які відповідно викладають та навчаються на бакалаврських та магістерських освітніх програмах «Кібербезпека» та «Комп’ютерна інженерія», долучилися до професійного вебінару від фахівців компанії ІТ Спеціаліст «Автоматизація Security Operation Center з використанням рішень IBM».

Компанія ІТ-спеціаліст займається побудовою та обслуговуванням центрів управління кібербезпекою (Security Operation Center) більше, ніж 5 років. Фахівці компанії мають безцінний досвід, який успішно використовують для розв’язання складних проблем та завдань замовників послуг з кібербезпеки. Особливістю заходу було те, що компанія надає унікальну можливість зрозуміти, як організована робота її департаменту SOC та як рішення від компанії IBM допомогли створити повну екосистему для виявлення та опрацювання інцидентів у галузі кібербезпеки.

Доповідачами на вебінарі були провідні фахівці компанії Дмитро Петращук, Андрій Чуєнко, Вячеслав Сіленко, Єгор Скринник, які розкрили багато цікавих і важливих тем, а саме:

  • Архітектура Security Operation Center. Підхід ІТ Спеціаліст.
  • Вирішення задач інвентаризації та збагачення інформації щодо ІТ-інфраструктури для Security Operation Center з використанням власного  програмного продукту компанії ІТ-спеціаліст ITS Inventory.
  • Як працювати з UseCase. Впровадження SOC на основі IBM QRadar SIEM та як це допомагає нам опрацьовувати інциденти.
  • Як продукти і технології IBM дають змогу вирішити одну з головних проблем SOC: швидке та впевнене реагування на будь-які інциденти кібербезпеки.
  • Результати впровадження IBM Security SOAR.
  • Як новий програмний продукт IBM Security QRadar Log Insights допомагає компаніям краще аналізувати події та швидко реагувати на інциденти в гібридній розподіленій інфраструктурі.

Під час вебінару слухачі поставили досить багато питань доповідачам, отримали відповіді та коментарі з усіх розглянутих тем.

Матеріал вебінару став чудовим підгрунтям для покращення професійних компетентостей як здобувачів освіти, так і викладачів, оскільки Житомирська політехніка тісно співпрацює з компанією IBM, а її кібербезпекове рішення Qradar застосовується в освітньому процесі при вивченні відповідних освітніх компонент.

Кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки

P.S. З записом вебінару можна ознайомитися Youtube-каналі компанії  ІТ-спеціаліст  за посиланням – «Автоматизація Security Operation Center з використанням рішень IBM».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */