Координаційна зустріч партнерів проекту Erasmus+ KA220-HED

Shares

В період з 4 по 8 грудня 2023 року Університетом сталого розвитку Еберсвальде (м. Еберсвальде, Німеччина) проведено початковий семінар та організовано тренінговий табір для партнерів проекту Erasmus+ KA220-HED Transformational Learning Network for Resilience – Enabling Ukrainian higher education to ensure a sustainable and robust reconstruction of (post-war) Ukraine (“Мережа трансформаційного навчання для забезпечення стійкості – надання можливості українській вищій освіті забезпечити сталу та надійну реконструкцію (післявоєнної) України”).

Метою проєкту є допомога українській вищій освіті забезпечити стійку та надійну реконструкцію України після війни. У рамках проекту учасниками планується розробка та реалізація інноваційних освітніх програм та заходів, спрямованих на розвиток сталого мислення та навичок у здобувачів освіти, викладачів та інших зацікавлених сторін.

Від Житомирської політехніки у зустрічі взяли участь:

  • координатор проєкту Ірина Пацева, професорка, завідувачка кафедри екології та природоохоронних технологій;
  • контактний менеджер проєкту Ганна Кірейцева, доцент кафедри екології та природоохоронних технологій;
  • адміністративний менеджер проєкту Артур Махно, експерт відділу міжнародних зв’язків, асистент кафедри маркшейдерської справи.

Під час тренінгів та семінарів були сформовані першочергові завдання та обговорені такі ключові теми проєкту:

  • Створення мережі: розробка та впровадження ефективних мережевих структур для співпраці університетів-партнерів. Така мережа буде сприяти обміну знаннями, ресурсами та найкращими практиками.
  • Сталий менеджмент та навчання: розробка та впровадження сталих підходів у менеджменті та навчальних програмах, з урахуванням європейського досвіду та стандартів.
  • Потреби та запити секторів: аналіз потреб різних секторів, включно з промисловістю, державним управлінням та суспільством, у контексті сталого розвитку та відновлення після війни.
  • Сталі громади: розробка стратегій та підходів для підтримки створення та розвитку сталих громад, які зможуть адаптуватися та процвітати в умовах зміни клімату та соціально-економічних викликів.

Крім того, для учасників зустрічі були представлені найкращі практичні напрацювання європейських університетів Німеччини та проєктів, які вони реалізують у сфері сталого розвитку. Подальшої плідної роботи всім учасникам проєкту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

/** * */